2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ángela Aguilar używa paska do wiązania, aby jej spodnie nie spadały i wygląda na niej niesamowicie

Angela Aguilar To nie tylko standard muzyki meksykańskiejale także modę, ponieważ poprzez swoje sieci społecznościowe nie powstrzymali niesamowitej i designerskiej mody, którą odziedziczyłam „Charo z Meksyku”, ale tym razem pojawił się szczegół, którego fanom i tym, których nie za bardzo brakuje. Okazuje się, że podczas jej ostatniej wizyty w Meridzie jest tłumaczem „Tam mnie widzą” Opublikował serię zdjęć na Instagramie, na których widać go w tradycyjnej bluzce haftowanej kolorowymi kwiatami i dżinsach, które najwyraźniej nie leżały na nim dobrze i musiał uciekać się do starej metody wiązania kokardki, aby dopasować. Wszystko było w porządku.

Młoda kobieta przypuszczała, że ​​piła, podczas gdy spodnie miały z tyłu szlufki z eleganckim wiązaniem przypominającym sznurek, ale komplementy nie czekały, między innymi: „Ładny” i „Jaki piękny pasek”.

Grammy nie została przyznana

To właśnie w miniony czwartek siedemnastego odbyło się przyjęcie uhonorowane najlepszą muzyką latynoską i prezentowana była tzw. Interpretacja „La Llorony”, Jednak z powrotem na imprezę Latynoska Grammy w 2022 r Córka Pepe Aguilara przybyła z dwiema nominacjami: „Najlepszy nowy artysta” i „Najlepsza płyta muzyczna Ranchera”.

Choć oczekiwania były bardzo wysokie, młoda kobieta nie wygrała w obu kategoriach, pokonując Cristiana Nodala na krótkiej liście Ranchera Music oraz Angelę Alvarez i Silvanę Estradę w kategorii Best New Artist.

Jednak scena ponownie rozbłysła występem wokalistki muzyki meksykańskiej i tym razem zaśpiewała swój utwór „En Realidad” i wywołała aplauz publiczności, że jeśli na tym koncercie czymś się wyróżniła, to dlatego, że znała się na muzyce . Angela pokazała swój rozwój artystyczny i dojrzałość, więc tańczyła i występowała jak wielcy. Już czekam na kolejną wersję, w której na pewno wygra nagrodę.

Czytaj

wideo | Ángela Aguilar i sposób, w jaki się ubierasz, gdy chcesz pozostać niezauważona i nierozpoznana na ulicy

READ  „Chciałbym móc pluć na jego grób”: reakcja Carlosa Trigo na wypadek, w którym Alfredo Adams poważnie się poparzył