5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angela Aguilar miała premierę „Ona jest tym, co dała”; Oto historia sukcesu Jessego i Joey

Angela Aguilar Jest jednym z największych talentów współczesnej muzyki meksykańskiej, nie tylko ze względu na ten uśmiech, który każdego urzeka, ale także ze względu na niesamowity głos i sposób działania na scenie. Teraz wraz z premierą jego nowej piosenki – Co ci dała?zostaw ich Dołącz do tego tematu, który ma odnieść wielki sukces Jak większość piosenek córek Baby Aguilar.

Piosenka została wydana 19 listopada o godzinie 12:00. Jest to współpraca z Jesse radość Opowiadają smutną historię, której nikt się nie spodziewał. Jedyne, co jest jasne, to to, że dzięki tej piosence stara się zdobyć pierwsze miejsca popularności dzięki wielkiemu talentowi trzech interpretatorów.

piosenka

„Ella qué te Give” jest mieszanką muzyki pop i regionalnych meksykańskich akcentów i jest częścią „Mexicana enamorada”, gdzie można posłuchać innych piosenek, takich jak „Biegnij”, „Pech”, „Nie chcę”, między innymi.

Piosenka, jak sama nazwa wskazuje, Opowiada historię żałoby młodej pary, która żyła w miłości I ich związek w pełni, aż pojawiła się trzecia osoba, która położyła kres tej pozornie nierozłącznej miłości.

Angela dedykuje babci piosenkę

Musisz pamiętać, że zrobiłem wcześniejlub „La Malagueña”, piosenka dedykowana Fleur Sylvester, jej babcia. Powodem, dla którego dedykuje mu tę piosenkę, jest to, że była jego ulubioną, więc nie może zabraknąć jej na jego najnowszym albumie „Mexicana enamorada”.

Teraz pozostaje tylko cieszyć się tymi piosenkami i wieloma innymi, aby córka Pepe Aguilara mogła wyjść później, Od tego czasu ma obiecującą karierę na scenie w Meksyku i na całym świecie.

Może Cię zainteresować: Pepe Aguilar rzuca się na łacińską nagrodę Grammy za tę negatywną sytuację: „To poważna skarga” | Wideo