3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angela Aguilar i jej czerwona sukienka, która przyciągała westchnienia i spojrzenia milionów jej wyznawców

Angela Aguilar i jej czerwona sukienka, która przyciągała westchnienia i spojrzenia milionów jej wyznawców

Ze swoją udaną trasą koncertową „Zakochany Meksykanin”i Angela Aguilar Zwiedziła dziesiątki miast w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Niedawno gwiazda wystąpiła w Meridzie na Jukatanie, gdzie nie tylko urzekła publiczność swoim talentem, ale także olśniewała urodą i opanowaniem na scenie.

„Zawsze byłeś i zawsze będziesz najlepszą nagrodą. Dziękuję za tyle miłości i energii. Deszcz przyniósł nam tyle radości. Dziękuję Merida, dziękuję Xmatkuil. Yucatan, kocham cię. Ponad 25 000 serc Nie wiem, co zrobiłem, aby zasłużyć na tak wiele. Jedna z pięknych rzeczy. Dziękuję ci na zawsze ”- powiedziała w swoich sieciach społecznościowych.

Ale 19-latka nie tylko wyszła śpiewać, ale również wykorzystała pobyt w pięknym mieście na spacer i zrobienie kilku zdjęć, tak jak pozowała do serii zdjęć dostępnych na jej profilu na Facebooku. Instagramsieć społecznościowa z ponad dziewięcioma milionami obserwujących, którzy są świadomi każdego jej ruchu.

Ma ponad 9 milionów obserwujących na Instagramie. IG/angela_aguilar_

jak kil, Angela Została sfotografowana w czerwonej sukience, która podkreślała kolor jej skóry i włosów, a sukienka sięgała jej do kostek, ale odsłaniała część ramion, co jest cechą równowagi i sprawia, że ​​wygląda bardziej niż niesamowicie, zgodnie z komentarzami któregoś z ludzi. który odwiedził jego oficjalne konto.

Tłumacz „właściwie” i „ona ci dała” Stylizację uzupełniła neutralnym makijażem, na którym wyróżniały się jej czerwone usta, a fryzura była prosta w jej tradycyjnych krótkich włosach, co jest rzeczywiście cechą szczególną córki Mały Aguilar.

Schwytał swoich wyznawców. IG/angela_aguilar_

Jego komentarze fanów

„Kocham cię Angela, jesteś bardzo piękną kobietą, kocham twój uśmiech”, „Jaka piękna twoja sukienka… jesteś najpiękniejsza”, „Uwielbiam twoją muzykę, jesteś najpiękniejsza”, „Wow twoja sukienka, tak dobrze na tobie leży. Czerwień świetnie na tobie wygląda”, „Głos najfajniejszy w Meksyku, a także niefrasobliwy i atrakcyjny”, to tylko niektóre z komplementów, które otrzymał.

uwagi. zrzut ekranu

Przypomnijmy, że niedawno była jedną z artystek zaproszonych na 23. premierę filmu Latynoska Grammy które odbywają się od tego czasu Las vigas, gwiazda była nominowana w dwóch kategoriach: „Najlepszy regionalny album muzyczny/Ranchera” za album „Mexicana Enamorada” oraz „Najlepsza meksykańska piosenka regionalna” za singiel „Ahí donde me ven”, choć żadnej nie wygrał. Wszedł na scenę, by zachwycić obecnych pokazem.

READ  Veronica Castro pojawia się ponownie i zakochuje się w jej twarzy, oklaskiwają ją za odmowę skalpela

Jego ostatnie wydarzenie miało miejsce w Meridzie na Jukatanie. IG/angela_aguilar_

Czytaj

Nie zrobił tego dla sławy: Josie Lau przerywa milczenie na temat swojego prawdziwego związku z Angelą Aguilar