3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ángela Aguilar: 5 spojrzeń piosenkarki, które rozzłościły Pepe Aguilara

kilka dni temu, Dziecko Aguilar i Angela Aguilar Otrzymał uznanie od rządu Zacatecas, jednak Uwagę przykuł syn Charro de México Dlatego Zbeształa córkę za noszenie sukienki ze zbyt niskim dekoltem Więc zobaczmy, że jest czymś więcej niż tylko zazdrosnym tatą i dlatego powiemy ci przy tej okazji Jaka jest relacja ojca i córki między tymi celebrytami?Ponadto zapewnimy Ci Pięć dekoltów Angeli Aguilar, które rozzłościły tłumacza „Dla kobiet takich jak ty”.

Angela Aguilar Jest najmłodszą córką Mały Aguilar i Annise Alvarez Wiedząc od najmłodszych lat, że poświęci się muzyce, słynna piosenkarka dała jej całe swoje wsparcie, aby mogła odnieść sukces, tak jak do tej pory.

Cały zawód artystyczny Angela Aguilar Rozwijał się pod opieką ojca, ponieważ Był odpowiedzialny za kierowanie jego ścieżką kariery I ta sytuacja nie spowodowała żadnego dyskomfortu dla 18-latka znanego również jako Regionalna meksykańska księżniczka Ponieważ ślepo ufa swojemu ojcu, który chce tylko dla swojej córki jak najlepiej Chociaż w niektórych przypadkach został opisany jako „nadopiekuńczy”.

w różnych czasach, Pepe Aguilar pokazał, że jest bardzo zazdrosnym tatą Dowodem na to jest to, że Angela Aguilar ujawniła kilka miesięcy temu podczas wywiadu na ten temat Od dziecka ojciec skarcił ją za to, że flirtuje A ponieważ 14 lutego otrzymała dużą liczbę listów i prezentów od zalotników, co było bardzo nieprzyjemne dla synów Fleur Sylvester i Antonio Aguilara.

z drugiej strony, Pepe Aguilar stwierdził, że bardziej niż bycie zazdrosnym ojcem, jego zachowanie wynika wyłącznie z zamiaru dawania swoim dzieciom wszystkiego, co najlepsze.ponieważ nie chce, żeby cierpieli lub przechodzili przez nieprzyjemne sytuacje, jak to miało miejsce w przypadku Angeli Aguilar kilka miesięcy temu, kiedy wyciekły zdjęcia z jej całowania Gussy Lau, co doprowadziło go do głównej roli w pierwszym dużym skandalu w jego karierze.

READ  Niepublikowane, filtrowane zdjęcie Vicente Fernándeza jako dziecka; Tak wyglądał „El Charro de Huentitán”.

Innym aspektem wyróżniającym Angelę Aguilar jest jej wyrafinowane wyczucie mody. Ponieważ zawsze można ją zobaczyć noszącą ubrania, które stawiają ją w czołówce trendów, jednak w żadnym momencie jej kariery nie charakteryzowała się „nadmiernym nauczaniem” lub jakąkolwiek podobną sytuacją, jednak niepokoi jej ojca kiedy pojawia się w niektórych sukienkach, które uważa za nieodpowiednie i może dlatego, że Według Mayo Aguilara dynastia Aguilarów jest nadal bardzo konserwatywnawięc są zszokowani taką sytuacją.

Pomimo zbesztania Bebe Aguilara, Angela Aguilar utrzymuje doskonałe relacje z ojcem, Ponadto był w stanie poradzić sobie z tymi rzekomymi ograniczeniami dotyczącymi odzieży i Znalazła sposób na pokazanie swojej aktorskiej osobowości we własnym stylu.

Czytaj:

„Dlaczego ta sukienka, którą nosisz tak nisko?”: Pepe Aguilar zwraca uwagę Angeli Aguilar podczas pełnego koncertu

Angela Aguilar: Tak robi Pepe na koncertach, więc nikt nie zdaje sobie sprawy, że jej pomaga | wideo