2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrew Friedman mówi, że Clayton Kershaw „zawsze będzie miał miejsce” z Dodgersami

Carlsbad, Kalifornia. Decyzja Los Angeles Dodgers, by nie kwalifikować się do Claytona Kershawa, nie jest wskazówką, że zespół jest skłonny pozwolić mu odejść.

Wydaje się, że jest odwrotnie.

„Daliśmy jasno do zrozumienia, że ​​jeśli Kershaw chce wrócić, zawsze będzie miał miejsce” – powiedział we wtorek Andrew Friedman, szef operacji baseballowych Andrew Friedman z miejsca spotkania dyrektorów generalnych.

Dodgersowie przedłużyli licytacje kwalifikacyjne o zawieszenie Coreya Seagera i towarzyszącego mu towarzysza Chrisa Taylora w niedzielę. Jest to metoda, która nagradza drużyny premią za wybór draftu, jeśli ci gracze upadną gdzie indziej. Gracze mają czas do połowy przyszłego tygodnia na podjęcie decyzji, czy przyjąć lub odrzucić ofertę, która zapewniłaby im 18,4 miliona dolarów w 2022 roku. Kershaw, trzykrotny zwycięzca Cy Young i prawdopodobnie najlepszy gracz w historii Dodgersów, nie miał żadnego, głównie ze względu na niepewność związaną ze zdrowiem jego lewej ręki.

33-letnia Kershaw spóźniła się na ponad dwa miesiące z powodu spuchniętego łokcia/przedramienia, które pojawiło się w okolicy złamania All-Star. Wrócił w połowie września, ale 1 października wyszedł z najlepszej formy z powtarzającym się problemem i nie był dostępny po sezonie. Menedżer drużyny Dodgers, Dave Roberts, powiedział wtedy, że więzadło poboczne łokciowe Kershawa jest strukturalnie zdrowe i nie wymaga operacji ze strony Tommy’ego Johna, ale nadal istniały obawy, że może mieć do czynienia z długotrwałą kontuzją.

„Wiem, że chcesz spędzić czas z Elaine [su esposa] Aby dowiedzieć się, co jest dla nich najlepsze i, co najważniejsze, dojść do punktu, w którym czują się dobrze pod względem zdrowia” – powiedział Friedman. Nie mamy powodu sądzić, że tak się nie stanie. Ale w swoim umyśle chcesz dojść do tego punktu, w którym czujesz się dobrze ze zdrowotnego punktu widzenia, i od tego miejsca. To jest niesamowite [la oferta de calificación] Mógł przyspieszyć harmonogram w sposób, na który nie był przygotowany, i myślę, że tylko z szacunku dla niego i tego, co zrobił dla tej organizacji, to nie było coś, co chcieliśmy zrobić i umieścić go w takim rodzaju godziny. Kiedy nie był na to gotowy.”

READ  Zatrzymaj Allena w obronie w ostatniej grze i wygraj krzycząc

Dodgers zgodzili się na roczny kontrakt na 8,5 miliona dolarów z innym leworęcznym graczem, Andrew Heaneyem, w weekend, dodając go do turnieju 2022, który obecnie prowadzą. Walker Buhler I Julio Urreas. Tony Johnslin I David Price Mogą też być częścią tego miksu, ale Dodgers będą wyrażać żywe zainteresowanie sprowadzeniem Maxa Scherzera z powrotem i mogą być na linii dla innych wielkich nazwisk w wolnej agencji. niespodziewany Moc Trevora, który nadal jest objęty dochodzeniem karnym w związku z zarzutami napaści na tle seksualnym, powraca do zespołu niezależnie od długości możliwego zawieszenia przez Major League Baseball, chociaż Dodgers nie skomentował jeszcze publicznie tej sprawy.

Wyrażając swój entuzjazm dla wschodzącego pokolenia juniorów strzelców w organizacji na niższych poziomach ligowych, Friedman powiedział, że jego celem w ukończeniu turnieju w 2022 roku było „zamknięcie krótkoterminowego okresu, a nie utrudnianie punktów awansu poprzez poszukiwanie i blokowanie okazji”.

Kershaw, który prawdopodobnie wolałby krótkoterminowy kontrakt, idealnie pasuje do tej strategii, jeśli jest zdrowy, chce dalej awansować i jeśli jego drużyna z rodzinnego miasta, Texas Rangers, w końcu go nie przekona.

„Bardzo głośno mówiliśmy, że naprawdę chcemy, aby Kirsch wrócił” – powiedział Friedman. „Nie tylko to, co miał na myśli dla nas, patrząc wstecz, ale także to, co naszym zdaniem oznaczałby dla nas, gdy patrzymy w przyszłość. Jednak, podobnie jak wszyscy Wolni Agenci, ale trochę bardziej Kirsch, zasłużył sobie na prawo do dzielenia się. Ta postawa i wiedząc, czym to jest najlepsze dla niego i jego rodziny, więc jest dla mnie osobisty i zawodowy przeciąganie liny.

Zawodowo naprawdę mam nadzieję, że wróci, osobiście chcę, żebyś zrobił to, co ma największy sens dla swojej rodziny, a my dowiemy się, co to oznacza”.

READ  Tata Martino co dwa lata będzie dyskutować o Mistrzostwach Świata z FIFA