2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andres Manuel Lopez Obrador, drugi przywódca polityczny, który ma największą aprobatę na świecie

AMLO, drugie miejsce wśród liderów politycznych z największą aprobatą na świecie Zdjęcie: EFE / Mario Guzmán

Andres Manuel Lopez Obrador, Prezydent Meksyku, zajęła drugie miejsce wśród przywódców politycznych na całym świecie, którym się to podoba Większa akceptacja obywatelina podstawie ich wyników politycznych.

według liczb Konsultacja poranna W swoim opracowaniu „Zgoda światowych przywódców: wśród ludności w wieku legalnym” Na drugim miejscu znalazł się szef meksykańskiego federalnego organu wykonawczego.

Honorowe miejsce zajął Narendra ModiPremier Indii, który wyszedł z 71% aprobatą, a tylko 22% odrzucił. Liczby, które AMLO nie było nawet blisko.

Jednakże, Tabasco zajął drugie miejsce z 65% aprobatą., a także odrzucając 26 proc.; Warto jednak zauważyć, że odnotowała znaczny spadek, sięgając we wrześniu 2019 r. do 72 proc.

Zdjęcie: GALO CAÑAS / CUARTOSCURO.COM
Zdjęcie: GALO CAÑAS / CUARTOSCURO.COM

Z drugiej strony wykres wydaje się odzyskiwać siły w zatwierdzaniu prezydenta Meksyku, a Andres Manuel Lopez Obrador miał ostatnio jedną z najniższych ocen 15 maja 2021 r., wynoszącą 57 procent.

Ten sam duet prowadził wspomniane badanie miesiąc po miesiącu, z całkowitą dominacją Modiego sięgającą grudnia 2020 r., po której nastąpił niestabilny wzrost i spadek AMLO na drugim miejscu.

Z drugiej strony, Andres Manuel Lopez Obrador nigdy nie miał zastrzeżeń powyżej 50 proc., a na początku czerwca 2020 r. 37 proc. było jego najwyższą liczbą. Większość z nich była po jego stronie przez trzy kolejne lata.

Według firmy konsultingowej ćwiczenie to polega na śledzeniu oceny aprobaty przywódców rządowych w Australia, Brazylia, Kanada, Francja, Niemcy, Indie, Włochy, Japonia, Meksyk, Korea Południowa, Hiszpania, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Zdjęcie: ANDREA MURCIA /CUARTOSCURO.COM
Zdjęcie: ANDREA MURCIA /CUARTOSCURO.COM

W tym celu przeprowadzają ponad 11 000 codziennych wywiadów na całym świecie w oparciu o aprobatę kierownictwa, która trafia bezpośrednio do: Sondaże w czasie rzeczywistym dotyczące wyborów politycznych.

READ  Przebudowali swój pałac i… znaleźli setki złotych monet

Ankiety w każdym kraju są ważone według wieku, płci i regionu W niektórych krajach rankingi edukacyjne opierają się na oficjalnych źródłach rządowych, a także na rasie i pochodzeniu etnicznym w niektórych badanych krajach.

AMLO prześcignęło także przywódców politycznych, takich jak Mario Draghi, premier Włoch. Kto pokazał niewąski wykres z 58% aprobatą, mimo że jest bardzo blisko? Angela Merkel, kanclerz Niemieco 53 proc.

Ci, którym naprawdę brakuje, są Joe Biden ze Stanów Zjednoczonych, oraz Scott Morrison z Australii, który był na skraju odrzucenia, który przeszedł Justin Trudeau z Kanady, który jest całkowicie na minusie z 50% dezaprobatą.

Zdjęcie: ANDREA MURCIA /CUARTOSCURO.COM
Zdjęcie: ANDREA MURCIA /CUARTOSCURO.COM

Fumio Kishida, premier Japonii, jest jednym z liderów politycznych, którego wykres w badaniu jest najmniej zachwiany, ze zmianami od 30% do 41% od początku miesiąca.

Boris Johnson z Wielkiej Brytanii Wyskoczył na minus z 55% dezaprobatą i tylko 38% aprobatą. Wreszcie Jae In Moon z Korei Południowej z odrzuceniem 55%; Jair Bolsonaro z Brazylii Dotarło do 58% sprzeciwu, Emmanuel Macron z Francji z 55% dezaprobatą,

Czytaj: