28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrea Legareta zapomina o Galilei Montego; Rozpływa się przed Tanią Rincon: „Jesteś piękna i utalentowana”

Wszystko wskazuje na to Andrea Legarreta Zostawił za sobą wszystkie chwile, w których żył Galilea Montego Na Hoy, ponieważ we wtorek, 12 października, przekazał przesłanie powitalne Tania RinconJeden z najbardziej utalentowanych liderów ostatnich lat.

Jak wiecie, Andrea Legareta przez kilka lat zdołała zrobić ważną grupę dyrygentów rankiem San Angel wraz z innymi gwiazdami rangi Galilea Montejo i Raul „Murzyn” ArraizaKim są najważniejsi celebryci w audycji.

W tym sensie poranni fani byli bardzo zaskoczeni po odkryciu, że Andrea Legarreta, jedna z najsłynniejszych gwiazd w serialu, zapomniała o swoim porannym towarzyszu, kiedy przywitała się z Tanią Rincon, która właśnie dołączyła do transmisji.

Witamy w Tani Rincon

Chwilę temu, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, gwiazdor filmu i telewizji udostępnił kilka zdjęć z powitania Tania Rincon, który od wczoraj został włączony do obsady.

Przed ponad 5 milionami obserwujących, Andrea Legarreta zamieścił dwa zdjęcia wyrażające jego emocje związane z przybyciem Tani Rincon, uważanej za jednego z najbardziej lubianych i sympatycznych liderów zespołów ostatnich lat.

Napisał: „Cóż za przyjemność być oficjalnie Twoją w rodzinie Hui. Poza tym, że jesteś piękna i czarująca, jesteś tak utalentowana. Bez wątpienia przychodzisz, aby dodać piękne rzeczy do programu i do nas. Kochamy Cię”.

Nic dziwnego, że publikacja natychmiast skradła światło reflektorów; Jednak wielu fanów zapytało ją, czy zastępuje Galileę Montijo, która była nieobecna w ostatniej transmisji.

Czy zamiast tego przyjedzie Galilea Montego?

Chociaż jej przybycie zbiegło się w czasie z nieobecnością Gallii Montejo, wszystko wskazuje na to, że Tania Rincon nie była w stanie przebić się w działaniach, które regularnie wykonywała słynna gwiazda telewizyjna.

Jednak stacja telewizyjna nie potwierdziła jeszcze przyczyn nieobecności Galilei Montejo w ostatnich dniach.