27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrea Legareta usuwa piersi i opowiada o konsekwencjach

W pełnym zgłoszeniu programu „Dziś”, Kierowca Andrea Legarreta Był szczery wobec kolegów i opinii publicznej i ujawnił to jakiś czas temu implanty piersi Który został później wycofany osobistą decyzją.

„Naprawdę chciałam mieć w środku plastik” – powiedziała aktorka, która przyznała się na kilka sekund przed pojawieniem się wiadomości. Michel Renaud Jego implanty zostały usunięte, ponieważ cierpiał na komplikacje zdrowotne.

„Cóż, tak, jakie są twoje upodobania i niechęci. Nie powiedziałem im, ale też je zdjąłem. Usunąłem implanty i nie skomentowałem ich, wyłącznie dla Hoy! „Legarreta żartował ze swoimi kolegami , Galilea Montijo, Arath de la Torre, Paul Stanley i Shanik Berman, kierujący działem rozrywki telewizyjnej kierowanej przez Andreę Rodriguez.

Chociaż w jej przypadku twierdziła, że ​​nie ma to żadnych konsekwencji medycznych, po pewnym czasie uznała za konieczne usunięcie implantów i ostrzegła inne kobiety przed zabiegiem medycznym, który w niektórych przypadkach może spowodować poważne choroby. Jak choroba implantu piersi (BII), która może powodować ból, zmęczenie i wysypki w różnych przypadkach, w zależności od reakcji każdej osoby.

Przeczytaj także: Kono budzi kontrowersje po tym, jak ogłosił się dzikusem

„Nazywają to chorobą implantów piersi i jest to choroba korzeni, jeśli twoje ciało odrzuca implanty na tysiąc sposobów, ponieważ nie przestaje być istotą, lub może wywołać chorobę autoimmunologiczną lub nic, więc ci z nią. Nie bój się. Na przykład powiedziałem: „W tym wieku, po pewnym czasie, kiedy to zrobię, nie wiem, jak długo będę tu z plastikiem tam i tak naprawdę zdecydowałem się na to, – wyjaśniła aktorka.

Zalecił też ogólne badanie piersi, niezależnie od tego, czy miały operację plastyczną. Od 25 do 39 lat zaleca się badanie piersi co rok do trzech lat; Chociaż od 40 roku życia, często 1-2 lat, często może to zapobiegać rakowi piersi.

READ  Co się stało z Patricią Riverą, kochanką Vicente Fernandez, która miała mieć chłopca?

Andrea powiedziała: „Nie mówię im, co mają robić, a czego nie, faktem jest, że niektórzy z nas są lepsi od innych, a jednak jest to intymna decyzja i musimy stale sprawdzać, czy to mają, czy nie, – powiedziała Andrea.

Praca