24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

[Análisis] Bayonetta Origins: Cherry and the Lost Demon na Nintendo Switch

[Análisis] Bayonetta Origins: Cherry and the Lost Demon na Nintendo Switch

Dziś przedstawiamy Państwu Pochodzenie Bayonetty: analiza Cherry i zaginionego diabłaForever, jedna z gier, która najbardziej nas zaskoczyła w tym roku. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, z czego jest ta niespodzianka Platynowe gry I Nintendo W formie bajki zapraszamy do dalszej lektury, ponieważ powiemy Ci wszystkie powody, dla których nawet jeśli jesteś nowy w serii, uważamy, że Gra, której musisz spróbować. to jest, Zacznijmy od historii!

Podróż przez labirynt dżungli

Jeśli spojrzysz na nasze wrażenia z gry, z pewnością trochę o niej wiesz Jaka jest historia powstania Bayonetty. Z tej okazji wcielamy się w młodego mężczyznę wiśnia Duża różnica w stosunku do postaci, którą znajdziemy w głównej serii gier. podczas Bayonetta Który, jak wiemy, jest kwaśny i szykowny glamour, tutaj ucieleśniamy Nieśmiała i niedoświadczona dziewczynaktóry przeżywa swoją pierwszą wielką przygodę.

Początek naszej historii skłania nas do zagłębienia się w nią Niebezpieczna dżungla Avalonumiejsce, w którym, zgodnie z tajemniczym snem naszej bohaterki, istnieje siła zdolna ocalić jej matkę, która w poważnym niebezpieczeństwie. Tam, wiśnia Będzie musiał zacząć stawiać pierwsze kroki w magii, stawić czoła niebezpiecznym wróżkom i przywołać swojego pierwszego demona, Cheshire, który mieszka w przytulnej szmacianej lalce. W ten sposób obaj stworzą sojusz, aby pomóc sobie nawzajem osiągnąć swoje cele: cel wiśniai uzyskać moc, aby uratować swoją matkę i jego matkę CheshireWróć do piekła, domu, z którego oddzieliła go czarownica, wzywając go. Kluczem do tego wszystkiego będzie Biały wilk, na którego musimy polować Przez całą przygodę służ jako przewodnik po dżungli, przypominającej śmiertelny labirynt.

Bez wchodzenia w dalsze spoilery fabularne, faktem jest, że Uznaliśmy to za bardzo urocze. Podczas gdy gra nie boi się wejść Nieco ciemne tereny Dzięki tematowi (w końcu o nim mówimy Bayonetta), wiele pełnych przygód chwil wywołało u nas uśmiech. the Dynamika pomiędzy Sherry i Chesire Bardzo zabawne, a obie postacie są wystarczająco rozwinięte Zależy nam na ich podróży przez historię.

READ  WhatsApp Plus 17.40 | Skąd pobrać APK | Aplikacje | Smartfon | Aktualizacja | Aplikacje | Telefony komórkowe | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

A teraz, gdybyś się zastanawiał: Nie musisz grać w żadną inną grę Bayonetta, aby w pełni cieszyć się tą grą. Chociaż prawdą jest, że fakt, że doświadczyłeś innych części serii, znacznie wzbogaca przyjemność z tego tytułu (szczególnie ze względu na dużą liczbę mrugnięć i odniesień), historia jest opowiedziana. Pochodzenie Bayonetty Jest sam w sobie bardzo kompletny. Jeśli więc chcesz mieć drzwi wejściowe coś innego niż zwykle to się spotkaj Ta legendarna postać Platynowe gry-To dobre miejsce na początek!

Dużo pracy!

Wiśnia karmi Chesire owocami

Jak łatwo sobie wyobrazić, Bayonetta Origins odbiega od tego hack and slash W której saga przyzwyczaiła nas do przygody, w której eksploracja, współpraca i rozwiązać zagadkę Odgrywa ogromną rolę. pójdziemy Eksploruj różne obszary dżungli Avalon Wykorzystaj mocne strony naszego wiodącego duetu, aby wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji.

Sterowanie za pomocą Joy-Con a wiśnia I z drugim CheshireBędziemy mieli kilka opcji szerokie morze:

  • z wiśnia Będziemy Środowisko zmienia się wraz z naszą magiąlub nawet Wrogowie sparaliżowani Uwięzienie ich w naszych cienistych sieciach. Ponadto możemy skorzystać mikstury Możemy go przygotować w świętych miejscach, które rozsiane są po całej grze. W tych miejscach możemy również spędzić Punkty umiejętności Aby poprawić cechy naszych postaci lub użyć szybka podróż Aby w mgnieniu oka dostać się do różnych obszarów dżungli.
  • z Cheshire Będziemy mieli dwie drogi: istnienie Słodka lalka, możemy użyć jej jak pięści, by dosięgnąć odległych obiektów, a także do chwilowego ogłuszenia wrogów. Kiedy jednak go rozwiążemy, będzie mógł Atakuj wrogów pazuramibędąc naszą główną siłą przeciwko nim wszystkim.

Cherry i Chesire tworzą świetną parę

W miarę postępów w tej przygodzie Chesire odblokuje różne moce żywiołów Umożliwi to przyjęcie form opartych na trawie, ziemi, wodzie lub ogniu z ich odpowiednimi ruchami. To daje przygodę Odrobina metroidvaniiPonieważ będziemy mogli wrócić do obszarów lasu, które odwiedziliśmy wcześniej, Odblokuj nowe ścieżki Wcześniej było to nieosiągalne dzięki tym nowym mocom.

READ  Jak sprawić, by Twój dom był niewidoczny w Mapach Google

Nieoczekiwany dynamiczny duet

Analiza pochodzenia Bayonetty

przez całą przygodę Pochodzenie Bayonetty (Który składa się z rozdziałów, jak prawdziwy fabuła), napotkaliśmy Wszystkie rodzaje najróżniejszych sytuacjiwiększość z nich Współpraca między Sherry i Chesire Bardzo obecny w centrum projektowym. Ze względu na ich rozmiary i inne cechy obu, będą miejsca, do których nie może dotrzeć jeden lub drugi, lub działania, które może wykonać tylko jeden z nich. Ponieważ nie może ich zbytnio oddzielić więź, która ich łączy, będziemy musieli użyć obu w doskonałej synchronizacji Wyjdź z sytuacji, które się pojawiają.

Ważnym punktem w grze, o którym nie możemy zapomnieć, jest Tír na nÓgczyli rodzaj sanktuarium rozsianego po mapie gdzie Najbardziej złożone zagadki i najkrwawsze bitwy (nie licząc tych przeciwko bossom) będą na nas czekać. Jest ich całkiem sporo, a każdy ma swój własny motyw i specyficzne wyzwania. Był to niewątpliwie jeden z aspektów tytułu, który wywarł na nas największe wrażenie, dlatego polecamy go Wam Znajdź ich na mapie i zmierz się z nimi wszystkimi!

Piękno prawdziwej bajki

Bayonetta Origins: Cherry and the Lost Demon na Nintendo Switch

naturalnie, Sekcja techniczna Bayonetta Origins Jest wyjątkowy w swoim rodzaju, więc nic dziwnego, że bardzo łatwo dostaje się do oczu. W razie Bajka animowana (dosłownie, gra ma własnego narratora, który przewraca strony historii, gdy nam ją opowiadasz) i to działa Tomoko IshiiWspaniały dyrektor artystyczny. Nawet odchodząc od stylu wizualnego, do którego przyzwyczaiła się seria, The Akwarelowy świat Kto tworzy świat gry nie ma zazdrości o odsłony serii, na których można polegać swój urok.

W czym Sekcja audio Moje pozdrowienia Ścieżka dźwiękowa gry Bardzo dobrze towarzyszy doświadczeniu, będąc zabawnym i mającym motywy, chociaż uważamy, że lepiej sami posłuchajcie, spodziewamy się, że znaleźliśmy to Prawdziwa rozkosz. To samo można powiedzieć o dubie, który jest dostępny zarówno w języku angielskim, jak i japońskim i jest czarujący, zwłaszcza dzięki świetnej grze aktorskiej Młoda wiśnia! Z drugiej strony, jak mogłoby być inaczej, gra tak zrobiła Teksty w języku hiszpańskimz bardzo dobrą lokalizacją.

READ  Do 18 miesięcy bez odsetek i 500 pesos premii

On Debiut reżyserski Abebe Tinari Nie utknąć w Technologia. Podczas naszej przygody nie wpadliśmy na żadne wpadki, wszystko działało całkiem płynnie, tylko z małymi ekranami ładowania, które są ładnie zakamuflowane i wcale nie utrudniają rozgrywki. naturalnie, Nad morzem była praca!

Ciekawa wycieczka

Bayonetta Origins: Cherry i zaginiony diabeł

Po tym wszystkim, co ci powiedzieliśmy, nie mamy wątpliwości. Bayonetta Origins: Cherry i zaginiony diabeł Udało mu się oderwać od niektórych elementów swojej głównej serii, aby ją stworzyć Piękna przygoda w formie bajka Co jest wstrząsające, ale bardzo wciągające. z Bardzo różnorodne zagadki Obie mają świetną grafikę wiśnia Jak Cheshire Weszła w nasze serca z niezapomnianą historią pełną ukłonów w stronę jego spuścizny Czarownica Ambry.

Bayonetta Origins: Cherry i zaginiony diabeł W tym nadchodzącym wydaniu pojawi się wyłącznie na Nintendo Switch 17 marcaz tekstem w języku hiszpańskim i głosami w języku angielskim lub japońskim oraz wymaganą przestrzenią dyskową 3274,00 MB. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę, dostępne jest bezpłatne demo z dwoma pierwszymi rozdziałami gry, w którym możesz przenieść ich postępy do ostatecznej wersji gry. Uwierz nam, To jest tego warte!

  • Pochodzenie Bayonetty