28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ana Barbara i Lubelo Rivera mają COVID-19 (oto, co wiemy o ich zdrowiu) | Sławny

Meksykański region otrzymał w ten weekend złe wieści po tym, jak ogłoszono, że dwóch jego największych zwolenników, Anna Barbara I Lobelo RiveraMają covid-19.

Ana Barbara i Lubelo Rivera zaplanowali prezentacje w Meksyku, które mają wpływ na ich zdrowie. Żaden z nich nie wskazał, że ma nowy wariant.

„Smutna” i ze swojego łóżka Anna Barbara potwierdza, że ​​jest zarażona wirusem Corona

Z Taxco, Guerrero, gdzie miała wystąpić w Teatrze Ludowym, Anna Barbara potwierdziła w sobotę 27 listopada, że ​​miała pozytywny wynik testu na obecność wirusa: „Przyszłam, aby przynieść wam muzykę, radość, to jest najlepsze, co mam zrobić” – powiedziała w filmie, który zamieścił na swoich Instagram Stories.

Ale rano Zaczynam czuć się trochę gorzej I okazuje się, że zrobiłem test i Wynik testu koronawirusa jest pozytywny„Wyraził”, smutny ja, ale trwaj w nieszczęściu, bo nie jestem taki zły.”

Piosenkarka pojawiła się w swoim hotelowym łóżku i do tej pory nie miała żadnego urządzenia, które by jej pomagało oddychać: „W ramach odpowiedzialności nie zrobimy tego wieczoru oczywiście i chciałem ci powiedzieć, że bardzo cię kocham dużo.”

Wyjaśnił, że w przyszłości zastąpi daty, na które miał wpływ jego stan zdrowia. Powiedziała, że ​​w nocy jej personel rozpieszczałby ją kilkoma gorącymi napojami, a nawet „pigułką z Bejrutu”, jak nazywa się bolillo w niektórych częściach Meksyku.

Dzisiaj, w niedzielę, 28-go, piosenkarka opublikowała nowe zdjęcia z urządzeniem w nosie robiłam spraye Ponieważ już cierpiał na kaszel.

Lupillo Rivera mógł również uzyskać pozytywny wynik testu na covid

Piosenkarz Lupillo Rivera zakontraktował Covid-19 przed podróżą do Meksyku, aby wygłosić prezentację na festiwalu Soy Grupero, który odbędzie się we wtorek 30 listopada.

Dziś rano (27 listopada) Obudziłem się źle, zadzwoniłem do mojego lekarza, który od razu zlecił mi wykonanie badania na COVID-19. Wynik był pozytywny” – czytamy w tekście, który powtarzano w różnych meksykańskich mediach.

„Muszę działać odpowiedzialnie i zostać w domu Kilka tygodni. Bardzo mi przykro, że nie mogłem trzymać się ustalonego harmonogramu działań i jak najszybciej wznowię wszystkie moje zobowiązania.”

Oficjalna relacja z festiwalu donosiła również o diagnozowaniu stanu piosenkarza, ale wyjaśniono, że jego występ odbędzie się zdalnie.

W twoim przypadku będzie to plik Druga okazja, w której jest pozytywna zakaźny wirus. W grudniu 2020 roku on i Jego partnerka, Gisele Soto, zostali ranni. Zaledwie dwa tygodnie temu matka Cantiny, Rosa Saavedra, również zachorowała na infekcję, ale jej stan już się poprawia, jak wynika z filmu, który jej syn Juan Rivera opublikował w Święto Dziękczynienia.