23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amy Alvarez, modelka, która odważnie maluje ciało, upamiętnia dwukrotnego mistrza Ameryki

Amy Alvarez, modelka, która odważnie maluje ciało, upamiętnia dwukrotnego mistrza Ameryki

HOd tego czasu minął prawie tydzień Klub Ameryki W swojej karierze zdobył swój piętnasty tytuł Liga Meksykańska. Zestaw Kuba Zostało narzucone Niebieski krzyż w Turniej finałowy 2024. Dzięki temu zwycięstwu zapanowała radość i radość wśród kibiców, którzy na niezliczone sposoby świętowali mistrzostwo.

Jedną z rzeczy, która wywołała najwięcej szumu, jest model Amy Alvarezktóry „rozpieszczał” amerykańskich fanów kilkoma zdjęciami, na których pojawił się z „Farba do ciała z Ameryki Z którym świętował tytuł.

Amy Alvarez

Amy Alvarez świętuje mistrzostwa Ameryki malowaniem ciała

Amy Alvarez Otrzymał brawa i pochwały za sposób, w jaki świętował swój 15. tytuł mistrzowski Ameryka. Modelka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia, które wywołały sensację, gdyż pojawiła się bez ubrania, ale pokryta farbą, nawiązując do stroju „drużyny bliskich”.

Alvareza Zostawiła „mało wyobraźni”, bo jej skóra była widoczna i choć genitalia były zakryte, wielu chwaliło ją za aktorską sylwetkę.

Kim jest Amy Alvarez?

Amy Alvarez Jest modelką i influencerką, która zyskała sławę i sukces po części dzięki swojemu kontu w mediach społecznościowych. Tylko Fani. Tysiące obserwujących są świadome postów młodej Meksykaniny, która urodziła się 16 stycznia 1995 r.

Amy Alvarez i skandale partii reprezentacji Meksyku

Amy Alvarez Związałem się ze światem baseballu nie tylko z Ameryka Ale także z Wybór meksykańskiej piłki nożnej.

Dziewczyna została zapamiętana, ponieważ była częścią słynnej imprezy towarzyskiej Reprezentacja Meksyku To było zanim zobaczyłem tę pracę Puchar Świata Rosja 2018.

Od tego momentu jego popularność gwałtownie wzrosła, przyciągając uwagę kibiców, a także samych piłkarzy.

Kilka miesięcy później był już jej Amy Alvarez Kto udostępnił w swoich sieciach społecznościowych tego gracza Klub Mazatlan Próbowałem ją pokonać. Choć nie wymienił nazwisk ani nie ujawnił swojej tożsamości, spekulacje na ten temat nie czekały.

READ  Mecze dnia: Necaxa vs Lynn: Podsumowanie, gole i najlepsze zagrania meczu dnia 12 w Apertura 2022