9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AMLO. W otoczeniu Kuby i Boliwii na oficjalnym zdjęciu Szczytu Sillak

Prezydent Andres Manuel Lopez Obrador Zaznacz to w Szósty Szczyt Wspólnoty Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów Zaproponuj Celac do promocji włącz się w Ameryka Prawo narodów do samostanowienia, współpracy na rzecz rozwoju i wzajemnej pomocy.

Na swoim koncie na Twitterze szef rządu federalnego opublikował plik Oficjalne zdjęcie ze spotkania regionalnego Który odbywa się dziś rano w Pałacu Narodowym.

Na zdjęciu widać, że szef federalnej władzy wykonawczej, a także kanclerz Marcelo Ebrard Otaczali go prezydenci Kuby, Miguel Diaz-Canel i Boliwii, Louis Ars Katakura.

stojąc za nimi Nicolas Maduro, prezydent Wenezueli.

Oficjalne zdjęcie zostało zrobione na centralnym dziedzińcu Pałacu Narodowego, przed rozpoczęciem szczytu regionalnego, który odbywa się w szatni, gdzie prezydent López Obrador organizuje poranną konferencję prasową od poniedziałku do piątku.

Prezydent Lopez Obrador, w towarzystwie prezydenta Kuby, wezwał Stany Zjednoczone do zniesienia ponad 60-letniego embarga gospodarczego na Kubę.

Przeczytaj także: Maduro wzywa prezydentów Urugwaju i Paragwaju do dyskusji na temat demokracji po krytyce

w

READ  Putin mówi, że nie da się izolować Rosji - El Financiero