29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AMLO jest dumne ze „Srebrnego Medalu” przyznanego przez Financial Times jako drugi najpopularniejszy lider

Prezydent Andres Manuel Lopez Obrador „To dobra wiadomość” chwalił się, że brytyjska gazeta czasy finansowe Umieścił go ze „srebrnym medalem” jako drugi najpopularniejszy przywódca na świecie, po premierze Indii Narendra Modi.

„On już zdaje sobie sprawę, że jesteśmy słabi na drugim miejscu, mamy srebrny medal, rząd Meksyku” – powiedział Lopez Obrador, śmiejąc się na swojej konferencji. W ten środowy poranek W Pałacu Narodowym.

W szatni prezydent poprosił o powiększenie wykresu „Wielki facet, wielki facet”, wykresu FT, gdzie Narendra Modi Pojawia się na pierwszym miejscu z aprobatą 71%, podczas gdy Lopez Obrador ma 65%.

„To jest dla profilu próżności. Nasi przeciwnicy powiedzą »Jest zarozumiały z próżności«” – powiedział ze śmiechem.

Prezydent Lopez Obrador dodał, że jego przeciwnicy, „ci na górze, pięciolatek”, uważają „Financial Times” BibliaKiedy nie ma panaceum.

„Podkreślam to, ponieważ nie jest to kwestia osobista, to zaufanie ludzi i duma Meksyku. Nasz kraj jest dobrze wykwalifikowany na świecie i duma z bycia Meksykanem, duma” – powiedział.


Zdjęcie: Carlos Mejia/El Universal

Przeczytaj także: Salvador García Soto: Dziwny przypadek płacenia milionerowi, ale bez winy

więc

READ  San Marino 0-10 Anglia; Podsumowanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022