3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amiga: Mikrochirurg elektryczny spopularyzowany w Stanach Zjednoczonych

Amiga: Mikrochirurg elektryczny spopularyzowany w Stanach Zjednoczonych

Północnoamerykański startup Farm-ng opracował elektryczny ciągnik precyzyjny przyjacielwielofunkcyjny pojazd rozwijający się jako produkt komercyjny w Zjednoczone państwo.

jego struktura normatywny Pozwala łatwo dostosować się do różnych warunków uprawy. Na przykład możesz zmienić szerokość zgodnie z odstępami między rzędami,

Może również przenosić wiele narzędzi, co pozwala mu między innymi wykonywać takie zadania, jak uprawa, pielenie, sadzenie, opryskiwanie, nawożenie, zbiory i transport.

Może być obsługiwany ręcznie lub zdalnie, z możliwością integracji robotów do całkowicie niezależnej pracy, co jest jedną ze specjalności Farm-ng.

Z Farm-ng zapewniają, że skrupulatny chirurg przyjaciel Został zaprojektowany, aby pomóc producentom zachować konkurencyjność dzięki prostemu, dostępnemu i wysoce konfigurowalnemu sprzętowi elektrycznemu.

W odpowiedzi na ten cel produkt zawiera najnowszą technologię Rolnictwo precyzyjneAby zmaksymalizować wydajność, zmniejszyć obciążenie pracą, ułatwić zbieranie danych, poprawić bezpieczeństwo i zmniejszyć zagęszczenie gleby.

ze względu na swoje właściwości, przyjaciel Jest idealny dla małych przedsiębiorstw i upraw regionalnych. W rzeczywistości jest używany na przykład w Stanach Zjednoczonych do produkcji ekologicznych warzyw i ziół kulinarnych.

inwestorzy

Sukces komercyjny tzw przyjaciel Spowodowało to wzrost zainteresowania inwestorów.

Firma Farm-ng niedawno zakończyła udaną rundę finansowania swojego projektu.

prowadzona inwestycja Stolica Odkrywcówkalifornijska firma wykorzysta go do rozszerzenia produkcji traktorów do mąki.

Zasoby zostaną również wykorzystane do dalszego rozwoju autonomicznej nawigacji w operacjach rolniczych, od zbiorów po transport.

Farm-ng to startup z Kalifornii (USA), zajmujący się rozwojem sprzętu i oprogramowania robotyki dla rolnictwa i innych sektorów.

READ  Czy założyłeś konto na Facebooku w 2007 roku? Możesz ubiegać się o 725 milionów dolarów za naruszenie prywatności