26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amerykanin strzela do swojej 16-letniej córki i myśli, że jest outsiderem

Wysłano:

1 dnia 2022 r. 15:36 GMT

„Była w naszym garażu, a mój mąż nie wiedział, co się dzieje” – powiedziała służbom ratunkowym matka ofiary.

16-letnia dziewczynka została śmiertelnie postrzelona w środę po tym, jak jej ojciec pomylił ją z intruzem, który wszedł do jej domu w Columbus w stanie Ohio (USA).

jak zgłosili W lokalnych mediach około godziny 4:30 policja otrzymała telefon, że młody człowiek został zastrzelony po uruchomieniu systemu bezpieczeństwa w domu.

„Mój mąż popełnił błąd i zastrzelił go, ponieważ myślał, że jest outsiderem” – powiedziała matka podczas swojego telefonu alarmowego. NBC. „Była w naszym garażu, a mój mąż nie wiedział, co się dzieje. O mój Boże” – kontynuowała, podczas gdy w tle można było usłyszeć mężczyznę mówiącego w kółko: „Oddychaj, kochanie”.

Ofiara, zidentyfikowana jako Janae Hairston, została przewieziona do pobliskiego szpitala w stanie krytycznym, gdzie zmarła godzinę później. ten autorytety Nie wnieśli oskarżenia przeciwko jego ojcu. Sprawa zostanie przesłana do biura prokuratora okręgowego hrabstwa Franklin w celu rozpatrzenia.

To siódme morderstwo w ciągu tygodnia i trzecie w ciągu trzech dni w mieście, w którym w 2021 roku doszło do dwustu morderstw.

READ  Dzisiejsze trzęsienia ziemi w Peru, według Instytutu Geofizycznego Peru: Zapoznaj się z historią ruchu z 12 marca | trzęsienie ziemi w Peru | Trzęsienie ziemi w Limie | TDEX | Jądrowy rezonans magnetyczny | Peru