18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ameryka vs. Al-Braijis: Który kanał nadaje i gdzie obejrzeć towarzyski pojedynek Transmisja na żywo w Internecie | Stadion Azteków

Aktualności

Azulcremas chce utrzymać tempo rywalizacji w swoim starcie w Liguilla i zorganizuje mecz przygotowawczy z Oaxaca.

Ameryka nie może się doczekać, aby nadążyć za przyjaźnią.
© Zdjęcie 7.Ameryka nie może się doczekać, aby nadążyć za przyjaźnią.

Regularny turniej Clausura 2023 w Liga MX dobiegł końca W tym tygodniu odbędą się powtórki, które wyłonią cztery pozostałe drużyny, które awansują do ćwierćfinałów Ameryka już czeka na spotkanie z konkurentem, dla którego otworzy swoją serię w ciągu ośmiu dni.

Chociaż sztab trenerski pod przewodnictwem Fernando Ortiza był przekonany, że bezczynność nie sprawi, że Águila straci rytm rywalizacji, zorganizowali mecz towarzyski na Estadio Azteca, gdzie Zmierzy się z Albrijesem z Oaxacazespół ligi ekspansji, który nie awansował do ostatniego etapu.

Spotkanie posłuży również poznaniu niedawno zmartwychwstałego Henri Martina Z 14 golami został koronowany na mistrza pod względem indywidualnych bramekwięc kibice, którzy przybędą na Kolosa Świętej Urszuli, będą mieli okazję uczcić ten kamień milowy ze swoim napastnikiem na krótko przed Fiesta Grande.

Gdzie oglądać Amerykę vs. Albrijes

Mecz América – Alebrijes de Oaxaca odbędzie się w środę 3 maja na Estadio Azteca i rozpocznie się o 19:00 (CST). Należy zauważyć że Nie będzie transmisji na żywo w telewizji, chociaż początkowo można to zobaczyć na oficjalnym koncie YouTube azulcremas, ale to na wypadek braku potwierdzenia. podobnie, W Aguilas Monumental będziemy w Santa Ursula Aby przedstawić wszystkie szczegóły.

Ameryka kontra Bregis: możliwe wyrównanie

Ameryka: Luis Angel Malagon; Emilio Lara, Israel Reyes, Sebastian Caceres, Salvador Reyes; Richard Sanchez, Alvaro Fidalgo, Leo Suarez, Brian Rodriguez; Diego Valdeza i Henry’ego Martina. DT: Fernando Ortiz.

Albrijes: Niepewny.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!