25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ameryka przebrała się za okropny zespół – Jose Ramon Fernandez

zły początek liga Z dwoma remisami do zera bramek, ale pytanie brzmi: dlaczego AmerykaLider turnieju, który zdobył najwięcej punktów, który wygrał najwięcej meczów i prowadził cały turniej, czyż nie jest najbardziej ekscytujący?

Nie jest tym, który prawdopodobnie grał najlepiej, ale jest najbardziej praktyczny, ten, który strzelił bramki na czas, wygrał mecze 1:0, 2:1, pojechał do Ciudad Universitaria przeciwko drużynie, która zajęła ósme miejsce w Liguilla i to nastąpiło po pokonaniu Cruz Azul i Toluca, to naprawdę dało czysto i przyjemnie? Pumy.

Ameryka, ze względu na swoją historię, ze względu na swoją hierarchię, nie może pokazać, że jest najlepszą drużyną w Meksyku, grając w ten sposób w piłkę nożną, ani nie może być tak podła, tak wąska, tak zwiedziona z publicznością. Za bilet zapłaciło 40 tys. widzów, cierpiących z powodu zimna i czekających na dobry mecz na trybunach, bo generalnie między Pumami a Ameryką są dobre zwycięstwa.

Ameryka musiała wyjść, aby pokazać swoje pragnienie mistrzostwa i wiem, że Solari był zszokowany słynnym golem na wyjeździe i faktycznie okradł go, aby Ameryka osiągnęła ten cel przez Pachuca w zeszłym sezonie. Ale grając go ostrożnie i strzelając na bramkę przez cały mecz, wydaje mi się najbardziej skąpym, jakiego kiedykolwiek widziałem w Ameryce.

Ameryka przebrana za brzydką drużynę, okropną drużynę, która wdarła się na jej terytorium, broniła się i nie wydostała się stamtąd. Pumas, drużyna, która ma swoje granice, to nie jest drużyna, która ma wielki skarbiec jak Ameryka, aby pozyskać atakujących graczy, oni zamknęli drzwi ze wszystkich stron. Strzelił gola, był nietrafiony, miał innego od Favio Alvareza, który przeszedł na stronę, która zasługiwała na to, by ukarać Amerykę za nieśmiały futbol, ​​za futbol bez siły, bez hierarchii drużynowej, do której można aspirować. o mistrzostwo.

READ  Śledź dzisiaj, PSG - Brugia na żywo i za darmo: link do obejrzenia meczu Ligi Mistrzów z Messim | piłka nożna na żywo | międzynarodowa piłka nożna

Ameryka generalnie nie grała dobrze, a oni mają mądrego trenera, który dobrze radził sobie w meczach, dobrze wprowadzał zmiany i dawał punkty i punkty Ameryce dla ogromnej przewagi.

Inne drużyny się spóźniły, ale Leguela to coś innego i teraz, chociaż sytuacja sprzyja Ameryce, gol Pumy w Azteca wywróci sytuację do góry nogami dla amerykańskiej drużyny.

Czy Ameryka jest faworytem? Tak, bo jest najlepszy, bo ma lepszą drużynę, bo kiedy wypuszcza swoich atakujących, to zazwyczaj jest niebezpieczny. Myślę, że gdyby amerykańska drużyna ułożyła ofensywny skład, mogliby. Spodziewam się też ofensywnego popisu Pumy, które będą się lepiej bronić, aby każdego dnia stanęli za nimi lepsi gracze.

Słowo „straszne” należy pominąć w meczach Legueli, bo zaczynanie od bezbramkowego remisu jest katastrofalne. Jeśli Cordova, Roger Martinez i Henry Martin się zaangażowali, może to być fajna, jeśli nie świetna, to fajna gra.

Liguilla potrzebowała 17 terminów do nadejścia, z nudnymi meczami, 0-0,1-0, kiepskimi meczami, ale wygrała, w tym w Ameryce, mecze, których publiczność była bardzo niska, ponieważ są występy znacznie przewyższające rozgrywaną piłkę nożną. w Meksyku.

To liga plastikowa, liga bez spadków i awansów, liga z 12 finalistami z 18, którzy kwalifikują się do 8. Jeśli rozpoczniesz ligę z największą liczbą liderów, z tą, która zdobędzie najwięcej punktów, ta, która wygląda najlepiej gra z tobą w taki sposób, jakiego oczekujesz od innych drużyn.

Ameryka była okropna, okropna i na pewno Solari miałby swój sposób myślenia, nie ma dalej, Ameryka wysłała go, by go usunął, aby uniknąć kłopotów, by otworzyć drogę do mistrzostwa i oczywiście inni pochylili głowy i powiedz tak na wszystko.

Z tego powodu wszystko wpływa na reprezentację Meksyku, która gra słabo i boryka się z bardzo poważnymi trudnościami, a po obejrzeniu meczów Ligi Mistrzów i obejrzeniu meczów innego typu uświadamiamy sobie, że nasza piłka nożna jest słaba i słaba, nawet jeśli mówią inaczej.

READ  Co się stało z Samirem Nasrim? Tak wyglądasz grubo | Zdjęcie

To, co wydarzyło się w środę, prezentacja Ameryki na Ciudad Universitaria była oburzająca, myślę, że to najgorszy mecz, jaki rozegrałem w jego historii w tym miejscu. To wstyd, wstyd.

Możesz być także zainteresowany: Otwarcie finału 2021: Strzelili najgorsze gole na początku ligi