21 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ameryka i Nicholas Castillo rozwiązują umowę za obopólną zgodą

Nicolás Castillo pracuje obecnie z Necaxą, zespołem, który wystawił go na okres próbny, aby go podpisać

Ameryka ogłosiła zerwanie kontraktu z przyszłością Mikołaja Castillo, który nie był w stanie odzyskać piłki po 21 miesiącach rekonwalescencji po zakrzepie krwi w prawej nodze.

Poprzez komunikat prasowy, Klub ogłosił wygaśnięcie podpisanego z zawodnikiem kontraktu Z Benfiki w Portugalii za osiem milionów dolarów.

I w tym samym tekście poinformowano, że zawodnik zakończył również wypożyczenie z brazylijskim klubem Esport Club, w którym spędził zaledwie trzy miesiące.

Napastnik nie był w stanie zapewnić sobie miejsca w drużynie Caixas i podczas swojego pobytu brał udział tylko przez 29 minut. Nawet związek między klubem a piłkarzem zakończył się przed końcem mistrzostw Brazylii, które kończą się 10 grudnia.

ESPN Digital dowiedział się kilka dni temu, że zespół nie chce już posiadać napastnika i nie spodziewa się jego powrotu do Brazylii. Ponadto stwierdzili, że jednym z celów Niko podczas jego podróży do Meksyku było zakończenie jego związku z Ameryką.

Obecnie Nico Castillo pracuje w Aguascalientes z Necaxa, zespół, który jest zainteresowany usługami chilijskimi, ale aby go podpisać, przeszedł test i odbyły się badania lekarskie. Teraz monitorują jego fizyczną formę i wydajność.

Nico stał się jednym z najlepiej opłacanych aktorów w Ameryce, a jego kontrakt wynosi około trzech milionów dolarów. Wynagrodzenie to w ostatnich miesiącach zostało podzielone między reprezentację Brazylii i same Orły.

READ  Pinal San Jose potwierdza, że ​​Mazatlan nie otrzymał „rzutu karnego”