28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ambunjani spisał się świetnie w pierwszym meczu w Polsce

Startujący w piątej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu Eber Ambuknani z Pampas zaliczył dobry debiut w swoim debiucie na polskiej ziemi.

Po wczorajszym dobrym teście, Eber, wraz z Facundo Albínem z Daireaux i Milenem Manevem z Bułgarii, zostali zaproszeni do zespołu przez zespół Union Torno i otrzymali motocykl i schronienie.

Pod koniec swojego pierwszego meczu z europejskim klubem Eber był drugim najlepszym kierowcą swojej drużyny z łączną liczbą 9 punktów, dwoma zwycięstwami i trzema trzecimi miejscami.

Zwycięzca wspomnianego meczu powędrował do Orlen Cellfast Wilki Krosno z 34 punktami, a następnie do Motor Lublin, który zakończył etap z 31 punktami i 28 jednostkami, zespół Ampugnani.

Młody kierowca (9 punktów) z Pampas, który w ostatnią sobotę spisał się znakomicie w wyścigu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata U21 w Słowenii, jutro ponownie przyspieszy, aby uzupełnić harmonogram gry deblowej na imprezę.

Podobnie FIM potwierdził poprzedniego dnia, że ​​Eber będzie piątym rezerwowym kierowcą Mistrzostw Świata, dzięki lepszemu występowi w sobotę.

Będzie miał trzy terminy: 27 maja w Pradze (Czechy), 14 sierpnia w Cardiff (Walia) i 30 września w Toronto (Włochy).

READ  Gdzie patrzeć na Polskę. Węgry, Katar Etap kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 2022: kanał telewizyjny i transmisja strumieniowa