2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amazon obniża o 35% ceny tego najlepiej sprzedającego się telefonu komórkowego z 4 aparatami i nieskończoną baterią

Amazon obniża o 35% ceny tego najlepiej sprzedającego się telefonu komórkowego z 4 aparatami i nieskończoną baterią

Jeśli chcesz odnowić inteligentny telefon Bez konieczności inwestowania setek i setek euro nie ma to jak postawić na dobry terminal średni zakres. A w średniej klasie na rynku są dwie wiodące marki: Xiaomi i Samsung. Właśnie o tym drugim chcemy dzisiaj porozmawiać, ponieważ Amazon całkowicie obniżył cenę jednego ze swoich najlepiej sprzedających się telefonów.

Mówimy o słynnym Telefon Samsung Galaxy M33 5G, telefon komórkowy, który ma praktycznie wszystko, czego możesz potrzebować. Dowody na to są niewiarygodne Opinie które gromadzą się na amazon. z ok Liczba komentarzy wynosi 2000obecnie posiada średnią ocen 4,4 na 5Prawdziwe szaleństwo! A co najlepsze, teraz będzie twoje Niepowtarzalna cena.

Ten telefon komórkowy ma 6 GB pamięci RAM i świetną baterię

Zobaczmy, co kryje w sobie ten telefon komórkowy! ma ekran Tak duży, że będziesz mógł cieszyć się niezrównaną precyzją. I mówimy o 6,6 cala, więcej niż wystarczająco, aby sprawdzić powiadomienia. a nawet A Dobre dopasowanie Jeśli chcesz mieć możliwość czytania na telefonie komórkowym lub oglądania ulubionych seriali w komunikacji miejskiej.

Poza ekranem nie mogliśmy nie zauważyć, że zawiera on dobry terapeuta. Mówimy o Snapdragon 750G, który jest wydajny i mocny, co również pomaga zoptymalizować zużycie energii, aby je zmniejszyć. Weź ze sobą A 6GB RAMu Pozwoli ci to korzystać ze wszystkich aplikacji, które chcesz w tym samym czasie, 128 GB pamięci Możliwość rozbudowy przez microSD.

Dla nas rzeczą, którą powinien posiadać każdy szanujący się telefon komórkowy, jest plik bateria W stanie wytrzymać wiele godzin użytkowania. I przynosi go ze sobą! Rozmawiamy o 5000mAhWięcej niż wystarcza na cały dzień.

Profesjonalny aparat w bezkonkurencyjnej cenie

Nie możemy zapomnieć kamera oferowanych przez ten smartfon, który nie odstaje pod względem ustawić. ona ma Cztery soczewki, główne zdjęcie ma 50 megapikseli, idealne do profesjonalnej fotografii. Dodatkowo musimy dodać, że zawiera Ultraszerokokątny obiektyw i kolejny dokładnyIdealny do zmiany kąta widzenia, kiedy tylko tego potrzebujesz.

READ  Konsola PlayStation 5 jest dostępna za 100 euro mniej

Nadszedł czas, aby zdobyć ten telefon komórkowy, zwłaszcza jeśli musisz go odnowić. dostępne o trzy kolory różne, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie mają tę samą zniżkę: zamiast 359 euroMusisz tylko zapłacić 234 euro dla niego. Nie myśl za dużo, ponieważ jest to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów na Amazon.