21 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amaury Vergara świętuje w ekstazie tytułem Champion of Champions Tapatio

Amaury Vergara świętuje w ekstazie tytułem Champion of Champions Tapatio

Tapatio Dał się poznać jako mistrz mistrzów Na sezon 2022-2023 od Liga rozszerzeń MX Pocałunek atlantyckiI, zgodnie z oczekiwaniami, spółka zależna Chivas Świętuj swój nowy tytuł właściciela stada, Amaury Vergara.

Menedżer Rojiblanco Euphorii ujawnił, że „rozgrzał się” w ostatni weekend, kiedy Chivas upadł wcześniej tygrysy w finale Liga MX w twoim domu i amauri Uśmiechał się od ucha do ucha, widząc sukcesy swoich małych dzieci.

Położył się na medalu Mistrza Mistrzów, trzymając trofeum i robiąc sobie zdjęcia z piłkarzami, których objął z miłością, aby nadać im nowy tytuł dla filii, która zdobyła CL23 drugiej ligi meksykańskiej piłki nożnej.

obok, Amaury Vergara Poświęć małą, ale ważną wiadomość Tapatio Poprzez swoje sieci społecznościowe gratulują zespołowi, wskazując, że są dumni z młodzieżowych obietnic Chivas.

„Mistrzowie mistrzów, Tapatio. Po raz kolejny udowodnili, że najlepsze dopiero nadejdzie. Dumni z obietnicy tych młodych ludzi. Gratulacje dla naszych zawodników, sztabu szkoleniowego, współpracowników, zarządu i fanów” – napisał właściciel El Rebaño na Świergot.

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: CHIVAS: AMAURY VERGARA, WCIĄŻ BEZ SŁÓW PO TWARDYM BĘBNIE Z TYGRYSAMI W WIELKIM FINALE

READ  Lance Stroll poprowadzi F1 Bahrajn GP