1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alvaro Fidalgo zakochuje się w Danieli Chavez i otrzymuje specjalny prezent od OnlyFans

Słynny chilijski model nagrodził wspaniały sezon Fidalgo w Ameryce.

Alvaro Fidalgo otrzymał ofertę od Danieli Chavez
© Imago 7 / daniellachavezcAlvaro Fidalgo otrzymał ofertę od Danieli Chavez

Po kilku miesiącach został najlepszym graczem w AmerykaA Allvaro Fidalgo Otrzymał nieoczekiwany i niezwykły prezent za pośrednictwem sieci społecznościowych. za Zwycięstwo nad Chivas w National Classic!A Daniela Chávezzaskoczyła słynna chilijska modelka i hiszpańska towarzyszka zabaw.

Pomocnik Azulcremy ma obecnie jedną bramkę i cztery asysty w Aperturze 2022, ale w środku pola niewiele go przypomina w Lidze MX. Kontroluj, daj oddech i jasność atakowi sępów, dlatego w ten weekend Otrzymałem konto VIP od Tylko fani W nagrodę za twój wysiłek.

Daniela Chavez przesłała tweeta na swoje oficjalne konto, aby ogłosić, że dała Alvaro dostęp premium do popularnej usługi subskrypcji: „Orły zostają w El Clasico!!! Ameryka naprawdę wygrała, przepraszam Chivas!!! Dziękuję ClubAmerica i Powiedz #Fidalgo, że wygrał moje konto VIP Onlyfans Za bycie najlepszym w Ameryce w tym sezonie!”.

Jak dotąd Alvaro Fidalgo nie zareagował na wspomniany prezent, ale wielu fanów Aguilas to pokazało Dumny z piłkarza: „popsuł się!„;”Wezwanie Ojca Świętego„;”Jesteś pęknięciem wewnątrz i na zewnątrz, o błogosławiony Asturiano”.

Oprócz Danieli Chavez zainteresował się także Tigres

Amerykanie nie tylko widzą jakość Maguito Fidalgo. Z Sułtana del Norte, Damian Alvarez, były gracz Tigres, chwalić Hiszpanów Wskazał na możliwość zobaczenia go z kotami.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafory możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Tygrysy gotują Carlos Salcedo-Iverson Sutildo handlują z Toronto