29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alvaro Fidalgo w oczach klubów ligi hiszpańskiej

orły Klub Ameryka Mogą być o krok od realizacji nowego „Projektu za milion dolarów” z pomocnikiem, Hiszpanem, Allvaro FidalgoNieoficjalne doniesienia wskazują, że gwiazda Asturii jest na celowniku wielu klubów piłkarskich La LigaChociaż w tej chwili nie ma oficjalnych ofert na pierwsze Real Madryt.

Według informacji opublikowanych przez gazetę Sniper in Record, dobre wyniki Fidalgo Z Klubem Ameryka W ciągu ostatnich trzech turniejów wzbudził zainteresowanie niektórych klubów w Pierwsza klasa w Hiszpanii znajduje się na środku stołu.

Przeczytaj także: Acapulco Shore: Diana Chicket pokazuje swoje skarby na gorących zdjęciach

Orły zrobią świetne interesy, ponieważ hiszpańska dokumentacja wzrosła nawet dziesięciokrotnie od czasu jej pojawienia się zimą 2021 r., kiedy szacowano jej wartość na 400 000 euro, a obecnie jest wart 4 miliony euro.Fidalgo grał 4030 minut z Ameryką, strzelając 6 bramek i 5 asyst w 52 meczach.

W Hiszpanii Fidalgo grał tylko 12 minut w pierwszej lidze z Realem Madryt, więc powrót do pierwszej ligi byłby wielką szansą dla Hiszpana, choć źródło wskazuje, że pomocnik chce zostać bohaterem Ameryki, jak czuje, że jest winien hojnej instytucji, która podpisała mu 4-letni kontrakt latem 2021 r.

Ile Ameryka zapłaciła za Fidalgo?

Orły wydały milion dolarów, aby go podpisać, więc każda oferta powyżej tej liczby byłaby „do negocjacji” dla kremów.

Które drużyny znajdują się pośrodku tabeli w lidze hiszpańskiej?

Villarreal, Athletic Club, Osasuna, Valencia i Rayo Vallecano to kluby pośrodku tabeli z „akceptowalnym” bilansem w tym sezonie, chociaż tylko Villarreal i Bilbao mają dodatnie liczby.

tenZobacz też: Pokazano, że gracze z Chivas i Ameryki „kierują” swoimi technikami

READ  Bruce Aryan odchodzi na emeryturę jako główny trener drużyny Tampa Bay Buccaneers i obejmie stanowisko kierownicze

Podążaj za nami

Grafik, grafik, od dziesięciu lat grafik dla gazety El Debate. Mój zamiłowanie do informacji i statystyk w sporcie doprowadził mnie do Team Soy Futbol w 2019 roku jako redaktor, a sześć miesięcy później przejąłem rolę Content Editora.

Więcej