25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Altair Jarabo zadzwonił do byłej aktorki Allison Luz i przyznał, że nadal jest w kontakcie

Zdjęcie: Instagram

aktorka opery mydlanejAltair Jarabo z dumą wezwał byłą aktorkę Alison Luz, który pracował z nim przy produkcji Televisa W imię miłości. Ta telenowela była ostatnim dziełem aktorskim Allisson, który później na stałe odszedł ze świata spektaklu.

Podczas wywiadu z mediami Altair przyznał, że ostatnio mieli kontakt Zapytano ją, czy zdaje sobie sprawę z problemów ze wzrokiem, na które Allison przyznała się, że cierpiała od jakiegoś czasu.

Nie wiedziałem, nie widziałem go. Zbadam ”, później oferując swoją pomoc byłej aktorce. „Jeśli mogę, mogę ją znaleźć i wysłać jej wiadomość, ponieważ ma bardzo piękne i wyraziste oczy. Jest bardzo piękną kobietą”skomentował.

Jeśli chodzi o jego relacje z aktorką, Altair przyznał, że nie mają żadnego kontaktu, choć nadal się nią opiekuje: „Trochę tak (oddalamy się). Chwyciła deskorolkę, ułożyła sobie życie, tak, straciłem trochę połączenia, ale nie emocje„on dodał.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

Zapamietaj to Jednym z obiecujących talentów Televisy była Alison Luz, która zadebiutowała w dzieciństwie. Z czasem stał się młodą gwiazdą.

Postanowił jednak zrezygnować z kariery aktorskiej ze względu na presję, jaką odczuwał w środku, powiedział po latach. Obecnie, o czym świadczy jego konto na Instagramie, Poświęca się sprzedaży kosmetyków w Stanach Zjednoczonych, gdzie od lat mieszka z dwiema córkami i mężem.

Z drugiej strony, Al-Atair rozmawiał także z mediami o macierzyństwie. Wyszła za mąż kilka miesięcy temu w luksusowej ceremonii we Francji, skąd pochodzi jej mąż, Frederic Garcia, Spekulowano, czy zostanie matką.

Aktorka powiedziała, że ​​nadal nie spodziewa się mieć dzieci A ty chcesz cieszyć się czasem spędzonym w miłości z mężem tak:”Nie, nie, nie (dzieci jeszcze nie), mała chwila. Przejdźmy krok po kroku. Nie wykluczam tego, ale chcę nacieszyć się nim (jej mężem) przez chwilę dla siebie” – powiedziała.

Zdjęcie: Instagram / @altairjarabo
Zdjęcie: Instagram / @altairjarabo

Mimo to Garabo się w to zagłębił Macierzyństwo nie jest dla niej obcą sprawą I chociaż nie jest to obecnie jeden z jego priorytetów, ma wiele wyobrażonych opcji na przyszłość, takich jak mrożone jajka.

READ  Billboard Latin Music Awards: Paquita la del Barrio ma problem z mikrofonem, a Bad Bunny wchodzi na scenę, aby pomóc celebrytom podczas Billboard Latin Music Awards | z boku

„Nie wykluczam, to więcej, Zawsze zachęcam kobiety do podjęcia odpowiedzialnej decyzji i kupienia czasu. Nie powinno być tabu, jest to instrument nauki i techniki, który wręcz przeciwnie To jak ubezpieczenie, które mam nadzieję nie zostanie wykorzystaneAle to tylko na wypadek, gdyby coś się wydarzyło w życiu, ponieważ nigdy nie wiadomo”.

gdy Altair Jarabo Wyjawiła, że ​​miała romans z Francuzami Fryderyk GarciaNiektóre opinie rzucają światło na istnienie pliku Duża różnica wiekuPodczas gdy aktorka telenoweli ma 35 lat, biznesmen ma 54 lata. Początkowo zajęło im prawie trzy miesiące, zanim publicznie ogłosili, że rozpoczęli związek.

Chociaż gwiazda telewizyjna nie podała szczegółów chwili, mąż i żona spotkali się dzisiaj na spotkaniu. Altair ujawnił w lutym tego roku dziennikarce Mara Patricia Castaneda, że ​​chce „kompletnego pakietu”, czyli Od tego czasu planuje się ożenić i mieć dzieci; Chociaż w tym czasie nie ujawnił tożsamości swojego partnera.

Czytaj: