23 kwietnia, 2024

All Stars Liga MX vs MLS LIVE

45′ + 2 MLS 1-0 LMX | Koniec pierwszej połowy !!! MLS korzysta z szatni i zobaczymy, czy Diego Cuca i jego zespół mogą wrócić na właściwe tory.

35′ MLS 1-0 LMX | Liga MX wciąż próbuje wyrównać, ale po prostu nie może. Kilka pomysłów w ataku reprezentacji Meksyku i minuty nadal mijają.

20′ MLS 1-0 LMX | Co właśnie zawiodło Juana Escobara!!! Skrzydłowy Cruz Azul wszedł zupełnie sam, ale często dośrodkował i piłka uciekła z boku bramki Blake’a.

15′ MLS 1-0 LMX | Dotarliśmy do pierwszych 15 minut meczu i Liga MX jest teraz na prowadzeniu, ale nie mogą skończyć remisem.

2′ MLS 1-0 LMX | MLS Gooool!!! Carlos Vela prowadzi gwiazdy MLS, strzelając głową po wspaniałym dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

0′ MLS 0-0 LMX | Chodźmy!!! Gra rozpoczyna się w Allianz Field w Minnesocie. MLS przenosi piłkę ze środka pola

Liga MX vs MLS All-Star Game Preview

MLS-LMX | To było wyjście graczy na Allianz Field w Minnesocie. Camilo Vargas jest kapitanem Ligi MX, a Chicharito Hernández z MLS.

MLS-LMX | Jesteśmy już kilka minut przed rozpoczęciem meczu z Allianz Field z Minnesoty. Bądź na bieżąco, czeka na nas świetna gra.

Potwierdzono skład MLS

Oto XI, który Adrian Heath wybrał, by zmierzyć się z gwiazdami Ligi MX:

Bramkarz: Andrzej Blake

Obrona: Julian Araujo, Mike Zimmerman, Miller, Palacios

Pomocnicy: Najbee, Reynuso, moje lekcje

Atakujący: Carlos Vela, Maurice i „Chicharito” Hernandez.

Liga MX potwierdzony skład

Tutaj zostawiamy wam te, które Diego Coca wybrał, aby zmierzyć się z grą MLS All-Star:

Bramkarz: Camilo Vargas

Obrona: Juan Escobar, Lisandro Lopez, Hugo Nervo, Brian Angulo

Pomocnicy: Guido Pizarro, Fernando Beltran, Aviles Hurtado, Luis Quinones

Atakujący: Julian Quinones i Julio Firch.

Emmanuel Reynoso (Minnesota United)
Javier Hernandez (Galaktyka Los Angeles)

Liga MX All-Star vs MLS
Z pola Allianz w Minnesocie w USA, które rozpocznie się w dniu 7:30 wieczorem, Meksyk czas. Zabierzemy je Najlepsze działania na to spotkanie Choć jest to wystawa, stawką będzie duma rywalizacji między dwoma turniejami.

Wcześniej tylko W tym meczu, po 90-minutowym remisie, Wygrana MLS Z rzutami karnymi nad Liga MX, wynikiem, który był częścią tej serii, w której futbol amerykański zdominował futbol Azteków.