28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alexis Vega opuści potrójny mecz z Salwadorem z powodu kontuzji

Napastnik Chivas opuścił mecz pucharowy z problemem kostki i został zastąpiony przez Jesusa Corona

Alexis Vega opuścić stadion Cuscatlán po kontuzji. Meksykański napastnik wyszedł z zmiany już po 20 minutach meczu Salwador i Meksykzająć jego miejsce Jezus Manuel „Tekatito” Corona. Zawodnik Chivas cierpiał na ból kostki i został pierwszym zmiennikiem drużyny prowadzonej przez Gerardo Martino.

Po złym upadku w sporze o piłkę, wege Cierpiał na jedną z kostek, stan, który był leczony przez personel medyczny szpitala trójkolorowy. Po otrzymaniu uwagi “Tata” nie zawahał się rozgrzać “Tikatito”.

Korona Został poinstruowany na ławce i natychmiast wszedł na boisko dla elementu Chivas. ten “Tecateto” Został on umieszczony jako skrzydło pod lewym skrzydłem, co było zamiennikiem środka do środka.

już w banku, Alexis Otrzymał pomoc medyczną i na jego kostkę nałożono lód, aby złagodzić ból.

Kilka minut później Hector Moreno zaalarmował Martino, a obrońca doznał ciosu, który sprawił, że leżał na boisku z obolałą twarzą. Obrońca Monterrey otrzymał pomoc medyczną, ale na szczęście dla meksykańskiego stratega nie trzeba było go korygować i kilka minut później otworzył wynik przeciwko Salwadorowi.

W ten sposób Meksyk dokonał swojej pierwszej zmiany zaledwie 20 minut po meczu z powodu kontuzji.

READ  Dlaczego Red Bull ponownie przegapił strategię Chico Pereza