18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alex Sentic wspomina, kiedy został wyróżniony za nękanie angielskiego nastolatka: „Najstraszniejsza rzecz dla moich dzieci, mojej żony, mojej matki”.

Alex Sentic powiedział, że był zaskoczony, że oskarżenie jednej osoby tak bardzo na niego wpłynęło (Zdjęcie: Associated Press)

Alex Syntec Mówił o wydarzeniu, które przeżył prawie trzy lata temu, kiedy był młodym Anglikiem, a następnie nieletnim, Ogłosił w mediach społecznościowych, że piosenkarz nęka go poprzez bezpośrednie wiadomości.

„Cegła cytrynowa”, Gdy nastolatek przedstawił się na Instagramie, opublikował w swoich opowiadaniach rzekomą rozmowę, jaką odbył z muzykiem, który od samego początku przesyłał mu zdjęcia swoich koncertów, by pokazać mu, że jest znanym kompozytorem.

teraz piosenkarka Seks, pokora i łzy I tak przypomniał traumatyczny epizod w wywiadzie z Yordi Rosado dla swojego kanału na YouTube: „Zaprzeczyłem i kategorycznie zaprzeczyłem, że zrobiłem coś negatywnegoSpójrz mi w oczy, naprawdę, nie jestem kimś, kto chce kogoś skrzywdzić i nie jestem osobą niebezpieczną, daleko od tego.

Syntek wraca do gry "kategorycznie odmówiono" Kto molestował Lemon Brick (zdjęcie: Reuters)
Cintiq po raz kolejny „kategorycznie zaprzecza”, że nękał Lemon Brick (Zdjęcie: Reuters)

„Odcień nadany przez media, bardzo smutny rozdział w mojej karierze, jest to, że nie dali mi korzyści z wątpliwości, masz miliony ludzi korzystających z sieci społecznościowych i tylko jedna osoba wskazuje na mnie A media przyszły do ​​mnie kwestionując moją uczciwość jako osoby, ponieważ oskarżanie mnie o molestowanie jest najstraszniejszą rzeczą dla moich dzieci, mojej żony i mojej matki” – powiedział muzyk.

„Miałem bardzo zły czas, na poziomie emocjonalnym, okropnie było widzieć notatki, które umieszczają, które wyrażają, że gdyby to był Gustavo Adolfo Infante, gdyby to był Horacio Villalobos, To przyjaciele, którzy znają mnie od dziecka, od lat, rozmawiają o mnie, przestraszyłem się, W programie Dziś, w oprogramowaniu Azteca TVWątpi we mnie z powodu czyjejś uwagi”.

Syntek został przesłuchany w sprawie Enrique Guzmána i Fridy Sofíi (Zdj.: Instagram /syntekoficialeguzmanoficial)
Syntek został przesłuchany w sprawie Enrique Guzmána i Fridy Sofíi (Zdj.: Instagram /syntekoficialeguzmanoficial)

I to było w październiku 2018 roku, zanim nastolatek zapytał dlaczego sławny artysta W rozmowie z takim młodym człowiekiem jak on, Syntek podobno bardzo lubił brytyjską muzykę i miał wielu brytyjskich przyjaciół i dodał: „Kocham uroczych chłopców takich jak ty”.

READ  Tokyo Revengers wyznacza premierę drugiego sezonu - Kudasai

– Lindus?– spytał Cytrynowy Cegła. A piosenkarka odpowiedziała: „To jest złe? Cóż, sexy haha.”

„To jest gorsze”Nastolatek, który później kwestionował miłość artysty do swojej rodziny, powiedział, że naraża ich na ryzyko, twierdząc, że „załatwia się z nieletnią”.

W 2018 roku młody nastolatek określił Alexa Sintica jako molestującego seksualnie (Zdjęcie: zrzut ekranu)
W 2018 roku młody nastolatek określił Alexa Sintica jako molestującego seksualnie (Zdjęcie: zrzut ekranu)

Nigdy nie poszedłem do sądu, nie było oskarżenia prawnego, nic się nie wydarzyło, myślę, że meksykańska opinia publiczna tego nie kupiła, nie mogłam w to uwierzyć, okazy sympatii i wsparcia od ludzi do mnie były tak wielkie w Meksyku, ale za granicą wyrządziły tyle krzywdy, bo pomysł ich pozostania w Stanach Zjednoczonych, Kolumbii, Wenezueli, Argentynie , Hiszpania ode mnie, powiedzieli: „Jeśli ten mężczyzna był nękany angielskim dzieckiem”, przyznał piosenkarz Nocą w mieście.

Muzyk opowiedział o swoim doświadczeniu jako "najsmutniejszy odcinek" Z jego kariery (Zdjęcie: Instagram / @yordirosado)
Muzyk opisał swoje doświadczenie jako „najsmutniejszy epizod” w swojej karierze (Zdjęcie: Instagram/@yordirosado)

„Nawet nie pamiętam, jak rozmawiałem z tym facetem, ale jestem dość głupi, używając sieci i strasznie schrzaniłem, ponieważ wszyscy moi doradcy powiedzieli mi, żebym był cicho i kategorycznie odmówiono, nic nie zrobiłeś i wysłałeś go do piekła. Odpowiedziałem niewinnie: „Nie, porozmawiam z nim, jak mógłby chcieć mnie tak skrzywdzić” i napisałem: „Cześć, jestem żonaty, mam bardzo piękną rodzinę, mam wspaniałą kariera zawodowa’Dlaczego mi to robisz? Potem opublikował to i tam zostały połączone „Alex Sentic rozmawiał z nim” i tak z powodu idioty, ponieważ nigdy nie powinienem był z nim rozmawiać – powiedział.

Piosenkarka przygotowuje film dokumentalny na cześć angielskich muzyków (fot. Archiwum)
Piosenkarka przygotowuje film dokumentalny na cześć angielskich muzyków (fot. Archiwum)

Ten odcinek był najtrudniejszym w jego karierze, co wyraził piosenkarz, który przygotowuje dokument, w którym odda hołd brytyjskim artystom:”Brakowało mi koncertów, pomagałam różnym organizacjom pomagać dzieciom, bo jestem bardzo aktywnaLubię chodzić do schroniska, robić koncerty dla dzieci ulicy, to koniec, bo jak łobuz ma urządzać imprezy dla dzieci?

READ  Angelica Rivera pojawia się ponownie na przyjęciu bożonarodzeniowym z Guero Castro i jego córkami

Cintek dodał, że w tym czasie nie czuł wsparcia swoich pracowników:Czułem, że świat się na mnie wali, to było okropne doświadczenie widzieć, jak Patti Chaboye robi notatkę, Powiedziałem o czym oni mówią, poszedłem na siedzenie. A w tych momentach, kiedy nie wiesz, co robić, jak zareagować, odpowiedź zajęła mi trochę czasu i nie czułem wtedy wsparcia mojego znaku ani mnie. Kierownictwo, Czułem się bardzo samotny – przyznał muzyk.

Czytaj: