27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alert, Coles: Uczciwa odpowiedź Xaviego Hernandeza na pogłoski łączące Erling Haaland z FC Barcelona

W ramach ceremonii wręczenia Złotego Chłopca 2021 spotkali się Joan Laporta, prezes FC Barcelona, ​​Mino Raiola, agent Erlinga Haalanda oraz kilku innych topowych graczy. A po tej rozmowie odtworzono transkrypcje łączące potężnego norweskiego napastnika z klubem Camp Nou.

kogo znasz Xavi Hernandez Wokół? Cóż, w grudniu 2021 r., Nauczyciel Potwierdził na konferencji prasowej, że możliwość rekrutacji 21-letniego chłopca nawet nie była omawiana. W tej chwili jedynym faktem jest to, że borykają się z trudną sytuacją ekonomiczną i dlatego nie będzie łatwo zwiększyć siłę roboczą.

Nic nie można wykluczyć, ale do dziś Nie ma nic oficjalnego.


Odpowiedź XAVI HERNÁNDEZ dla ERLING HAALAND

W tej chwili mamy trudną i trudną sytuację gospodarczą. to zrozumiałe. Trzeba też być realistą i myśleć, że nie będzie łatwo wzmocnić zespół, bo mamy problem z limitem pensji i problem z żetonami. To jest nasza rzeczywistość, ale zobaczymy, co się stanie. Cóż, jeśli chodzi o nazwy, zobaczmy, co się stanie. W przypadku Haalanda nie wiem absolutnie nic i nawet nie dyskutowaliśmy o tej możliwości. Nie mogę nic więcej powiedzieć”.

Opinia na temat wypowiedzi Tebasa, prezesa związku, który zapowiedział, że obecna FC Barcelona nie może pozwolić na powołanie Haalanda? „Wszyscy byliby zainteresowani, gdyby gracze tacy jak Haaland byli w lidze. Byłoby to w interesie nas wszystkich, zarówno w Barcelona lub na innym komputerze. Musimy też zadbać o zainteresowanie ligi.


Bezkonkurencyjne dane. Erling Haaland ma (76) więcej bramek niż liczba meczów (74) w koszulce Borussii Dortmund. Całkowita brutalność.


Czy wiedziałeś…? Erling Haaland strzelił 23 gole w 19 meczach Ligi Mistrzów. Zniszcz największe na świecie zawody klubowe.

READ  Orbelín Pineda lśni w tunelu z Celta