27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alejandro Fernandez wysyła emocjonalną wiadomość do swojego ojca Don Vicente po pogłoskach o jego zwolnieniu | Zdjęcie

Po rozejściu się wiadomości o rozstaniu Vicente Fernandez z powodu braku postępów w jego zdrowiu, jego syn, Alejandro Fernandez Na jego pozycję wpłynęły jego sieci społecznościowe.

Pomimo faktu, że jego brat, Vicente Fernandez Jr. Już zaprzeczył tej informacji, a Alex za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie zamieścił zdjęcie z tłumaczem „Ta zazdrość” w Hollywoodzka Aleja Sławy Z następującą wiadomością:

„Zawsze w moich myślach i modlitwach, spróbuj szefie, wszyscy za tobą tęsknimy, nie wiesz, jak bardzo się ucieszyłem, widząc to zdjęcie!!!_vicentefdez cię kocham i tyle zachęty, tak dobrze ci idzie! #walkoffamehollywood #tb”.

Może Cię zainteresować: Angelica Rivera pojawia się ponownie z Alejandro Fernandezem; Co razem robili?

6 sierpnia “Charro de Huentitán” wszedł do szpitala po wypadkach na swojej farmie “Los Tres Potrillos”, od tego momentu zła wiadomość nie ustała dla rodziny Fernandez, ponieważ później zostali powiadomieni, że piosenkarz cierpi na Zespół Guillaina-Barrégo.

W miarę upływu tygodni okazało się, że jednym z najbardziej zdewastowanych wiadomością jest właśnie „El Potrillo”, który nawet podczas amerykańskiej trasy koncertowej nie mógł powstrzymać łez, dedykując piosenki Don Shinti.

Z informacjami od Agencia Mexico

READ  Smutna historia „Zostawisz wszystko” Xian