18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alejandro Camacho.  Tak więc mówił o Rebece Jones dzień przed śmiercią

Alejandro Camacho. Tak więc mówił o Rebece Jones dzień przed śmiercią

Alejandro Camacho, były mąż Rebeki Jones, udzielił wywiadu przed śmiercią aktorkigdzie był przesłuchiwany w różnych sprawach, od pracy po sprawy osobiste, ponieważ rozmowa o Jonesie była nieunikniona.

W wywiadzie powiedział Był cichy, żartowano o złożoności bycia aktorem, wyczerpaniu i pasji związanej z jego karierą W świecie rozrywki i innych tematów poruszanych na kanale Mish.

Maximiliano Camacho Jones zdruzgotany śmiercią matki | prywatny

Ten wywiad został przeprowadzony na dzień przed śmiercią aktorki, po długiej chorobie Do ostatniej chwili żałowała, że ​​nigdy nie zostanie zapamiętana jako osoba z problemami zdrowotnymi.

Aleksander Na spotkaniu opowiedział, jak poznał Jonesa i z ciekawością przypomniał, że to dzięki jego ówczesnemu partnerowi, Humberto Zuricie, doszło do zachwytu Między Camacho i Rebeką. Fakt, który doprowadził do małżeństwa trwającego ponad 20 lat i chłopca.

Poznaliśmy się przez Humberto Zuritę, ponieważ Rebecca była partnerką Humberto. Mieszkałem z Almą i tam się poznaliśmy i tak się zaczęło… No i zerwałem” – powiedział znany aktor i producent.

Camacho został zapytany o chorobę, na którą cierpi aktorka Skomentowała, że ​​wszystko jest w rękach Boga, kiedy zdecydował się odejść. pomimo Podkreślił, że zawsze była silną, inteligentną i prawą kobietą.

Kiedy Becky zachorowała, co mogę ci powiedzieć…Niestety nie jest to w moich rękach, jest w rękach Boga i On zadecyduje, a ona jest silną, prawą i inteligentną osobą. To jest w rękach Boga Kiedy Diocito zdecyduje, że musi iść, pójdzie„.

Rebecca zmarła 22 marca w Mexico CityChociaż oficjalnie nie ujawniono powodów, wiadomo było, że ma raka, ale powiedział, że nie chce pogrzebu ani opłakiwać swojego odejścia. dopóki Wszystko było już przygotowane na dzień, w którym się pojawił.

KVS