8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alejandra Guzmán została skrytykowana za wygląd swojego ciała po tym, jak pojawiła się w bikini

wpisałem się Sławni ludzie the

Od początku ubiegłego roku Aleksandra Guzman Odeszła bardzo szczęśliwa i ciesząca się życiemDlatego na Instagramie udostępnił kilka zdjęć i klipów z wakacji na meksykańskich plażach.

Chociaż tak zwana „Królowa Rocka”lub zlokalizowali jej miejsce pobytu, jej zwolennicy potwierdzili, że artystka może przebywać w Huatulco i Zipolite w stanie Oaxaca. Wraz ze zdjęciami, które udostępnił, wspomniał, że „trzęsie się na haju” i że czuje się „wolny”.

jednakże, 54-letnia piosenkarka wrzuciła zdjęcie w bikini, co zaskoczyło jej obserwatorów, bo pokazało ją ze zniekształconym ciałem.bardzo różni się od tego, co nosił w poprzednich latach, choć niektórzy twierdzą, że może to wynikać z sytuacji.

Jednak jego wyznawcy, których jest ponad trzy miliony hZauważyli, że jej ciało nie było takie pełne gracji, jakie przybierała, i że ciągłe pytanie dotyczyło jej pośladków.

„A pośladki”, „Piraci, chirurdzy pierdolcie się… ciało, takie piękne ciało jak kiedyś to było normalne, teraz nie macie nawet pośladków, które wyglądają jak deska”, „spłaszczenie pośladków”, część komentarzy, które można przeczytać obok Zdjęcie zamieszczone w niedzielę.

Tłumaczka była tematem od 2009 roku, kiedy była na skraju śmiercipo zabiegu kosmetycznym, w którym wstrzyknięto jej polimery, co zmusiło ją do przejścia ponad 40 operacji usunięcia go.

Oprócz tego, że we wrześniu br 2021 zaliczył upadek podczas koncertu w Waszyngtonie Zabrał ją ponownie do szpitala i powiedziano, że jej biodro zboczyło.

READ  Fani chodzą po maszynie Seiyuu Sumi Sakurasawy, aby zdobyć bibułkę - Kudasai