25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alejandra Guzmán i Silvia Pasquel w końcu zerwali związek z Adelą Mija

23 grudnia w pełnej emisji programu Adele mi powiedziałaA, transmitowany przez Heraldo Televisión, ujawniony film z rozmowy między 58-letnią dziennikarką Adela Mija i jednym z jej pracowników podczas przerwy w pracy, w którym informują ją, że Donna Silvia Pinal została hospitalizowana po pozytywnym wyniku testu na COVID-19, odpowiedział: „Myślę, że umrze.”

Wideo rozprzestrzeniło się w sieciach i tysiącach internautów Opisali dziennikarza jako niewrażliwego. Teraz przyjaciel rodziny Benal mówi nam, że chociaż Adela zrobiła wszystko, co mogła, aby przeprosić, Alejandra i Silvia Pascal nie chcą o niej nic wiedzieć:

– Jak wyglądały sprawy w dynastii Pinal po tym, co powiedziała Adela Micah?
„Alejandra i Silvia były tak zdenerwowane, że powiedziały, że szalony procent Adel powiedział, że zrobił tak nietrafione komentarze, że nawet nie poczuły ciepła od słońca”.

Czy Adela była w stanie porozmawiać z którymkolwiek z nich?
Adela dzwoniła do nich i pisała, dopóki się nie zmęczyła, ale Alejandra zataiła swój numer, nie chciała nic o niej słyszeć, powiedziała: „Pokaże jej, a ja wyślę go do gówna%”.

– Co o tym wszystkim powiedziała Sylwia?
„Sylvia jest również bardzo zdenerwowana i powiedziała, że ​​długopis $% & @ udzieli tej wiedźmie ponownie wywiadu, którego szuka tylko na wyłączność, ponieważ zawsze odbierają telefony Adeli, ale przy tym wszystkim drzwi są zamknięte”.

-Ale w tym samym programie, kilka minut później, Sylvia Pasquale udzieliła telefonicznego wywiadu Adeli…

„Tak, oczywiście, ponieważ w tym czasie Sylvia nie dowiedziała się, co się stało, ale tego samego dnia później, gdy wideo Adeli stało się wirusowe i cały Meksyk się go kończył, Sylvia i Ale zablokowali ją, byli nawet słońce ich nie ogrzewa”.

Czy byli bliskimi przyjaciółmi?
„Oczywiście mieli dobre relacje, nawet w zeszłym roku Adela powiedziała Alli, że pomaga jej „oczyścić” zły wizerunek jej ojca, Don Enrique Guzmana, z całym skandalem Fridy Sofia, ale dali jej wyłączność, to jest jak sobie radzą.Jednak w tej chwili Ale i Sylvia nie chcą tego słuchać, chociaż Adela nadal próbuje nawiązać więź z nimi obojgiem.

READ  Patricio Borgetti opowiada o stanie zdrowia Gretel Valdez po operacji profilaktycznej

Czy Adela naprawdę jest zainteresowana powrotem do swojego związku z nimi?
„Tak, dobrze. Adela nie powinna być wrogami, ani zawodowo, ani osobiście, ponieważ ich związek był dobry. Adela zdaje sobie sprawę, że zrobiła tak źle, że wysyła im prezenty i w desperacji szuka pomocy Luisa Enrique jej pośredniczyć w sytuacji.

– Jakie prezenty im wysłałeś?
„Wysłał Doñi Silvii Pinal ogromną kompozycję róż i kilka drogich butelek wina, które jest jednym z ulubionych przez rodzinę, ale wysłali go do Chin$%&@”.

Czy Luis Enrique zgodził się zostać mediatorem?
„Tak, powiedział swoim siostrom, że Adela nie zrobiła tego, ponieważ był złym człowiekiem lub dlatego, że tego chciał i że nie wypadało im się na nią gniewać, ponieważ jest tak ważną dziennikarką”.

A co ci powiedzieli Alejandra i Silvia?
„Alejandra powiedziała jej, żeby się nie wtrącała, że ​​nie wie, co to jest pe $%, że Adela jest warta najbardziej szalonego $% i że się jej nie bała, nie dawała nikomu mówić o swojej złej matce i powinna bać się, że zostanie z nią przyłapana, ponieważ namieszała w swoim procencie i nie będzie milczeć”.

Czy uważasz, że pozew jest ostateczny?
„Cóż, jeśli Luis Enrique dobrze poradzi sobie z mediacją sytuacji, zobaczą, jak siedzą razem o czwartej, śmieją się i piją kilka drinków, ponieważ tak robi się medium artystyczne” – podsumował.

Dynastia Pinal nie chce już wiedzieć o Adeli Micah