19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alejandra Guzmán i Luis Miguel to znane osoby zaangażowane w „Papiery Pandory”

Zdjęcia: lmxlm/laguzman

Alejandra Guzman, Shakira i Luis Miguel, to niektóre z nazw, które wyróżniają się w przefiltrowanych dokumentach Pandora Papers, gdzie plik Ukryte bogactwo, uchylanie się od płacenia podatków, aw niektórych przypadkach pranie brudnych pieniędzy zwróciły się w ciągu ostatnich dwudziestu lat na biznesmenów i osoby publiczne.

W ostatnich dniach ujawniono obszerną listę celebrytów, którzy brali udział w tych dokumentach, ale wśród najwybitniejszych są meksykańscy śpiewacy Luis Miguel i Alejandra Guzman. Zarówno ze sprawami sądowymi związanymi z tworzeniem spółek Marynarka wojenna.

Chociaż żaden ze śpiewaków nie wygłosił żadnego publicznego oświadczenia, Nazwy, które pojawiają się w liście pandory Są objęte międzynarodowym śledztwem.

Dzienniki Pandora donoszą, że piosenkarka kupiła luksusowe nieruchomości za pośrednictwem firmy-przykrywki zarejestrowanej jako Frida Enterprises Corp na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, obszarze objętym przywilejami podatkowymi i tajemnicą.  Od 2014 roku Alejandra Guzman jest jedynym udziałowcem spółki, która powstała za pośrednictwem różnych kancelarii prawnych na terenie Wielkiej Brytanii.
Dzienniki Pandora donoszą, że piosenkarka kupiła luksusowe nieruchomości za pośrednictwem firmy-przykrywki zarejestrowanej jako Frida Enterprises Corp na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, obszarze objętym przywilejami podatkowymi i tajemnicą. Od 2014 roku Alejandra Guzman jest jedynym udziałowcem spółki, która powstała za pośrednictwem różnych kancelarii prawnych na terenie Wielkiej Brytanii.

ten liście pandory Wskazanie, że piosenkarz kupił luksusową nieruchomość za pośrednictwem firmy-przykrywki zarejestrowanej w imieniu Frieda Enterprises Corp. , na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, regionie charakteryzującym się przywilejami podatkowymi i tajemnicą. Od 2014 roku Alejandra Guzman jest jedynym udziałowcem spółki, która powstała za pośrednictwem różnych kancelarii prawnych na terenie Wielkiej Brytanii.

To nie jedyny skandal, w który był zamieszany, bo jego córka kilka miesięcy temu Frida Zofia Ogłosiła nadużycia, których doświadczyła w dzieciństwie przez piosenkarkę i jej dziadka, którzy rzekomo ją wykorzystali seksualnie.

W 2018 roku pod nazwą Frida Enterprises, Inc, meksykańska piosenkarka nabyła penthouse w kondominium Aria on the Bay w Miami, w 53-piętrowym wieżowcu nad oceanem z mnóstwem Oferowane od 400 000 do 10 milionów dolarów. Chociaż istnieje społeczność Marynarka wojenna To nie jest nielegalne, Jednak w wielu przypadkach są one wykorzystywane do oszustw podatkowych i uchylania się od opodatkowania.

Luis Miguel był jednym z nazwisk, które rozbrzmiewały w Dokumentach Pandory.  (Zdjęcie: Lalo Yaski/WireImage)
Luis Miguel był jednym z nazwisk, które rozbrzmiewały w Dokumentach Pandory. (Zdjęcie: Lalo Yaski/WireImage)

Z drugiej strony piosenkarka Luis Miguel utworzył spółkę na Wyspach w połowie 2013 roku, aby kupić Sky, luksusowy jacht 25 metrów. Statek został przejęty jako Skyfall Marine Ltd, od którego meksyk słońce Jest jedynym udziałowcem i jego bratem, Alejandro Gallego Pasteri, wspomniałem jako reżyser.

READ  Paszporty szczepień gubernatora Teksasu przeciwko koronawirusowi; Podpisuje dekret zakazujący ich

Jacht ma włoski design, składa się z czterech kabin mogących pomieścić ośmiu pasażerów, ma 25 metrów długości i wyróżnia się luksusowymi wykończeniami. Był to jeden z jachtów, na których piosenkarz był widziany jako organizujący ekstrawaganckie imprezy i platforma dla jego różnych romantycznych wypadów, a także jako schronienie podczas pandemii piosenkarza.

To nie pierwszy raz, kiedy Luis Miguel jest zaciągnięty w długi milioneraW 2017 roku kolejny jacht należący do Luisa Miguela został skonfiskowany z powodu długów, jednak udało mu się dojść do porozumienia, aby nie trafił do więzienia.

Włoski projekt Luisa Miguela, czterokabinowy, ośmioosobowy jacht o długości 25 metrów, wyróżnia się luksusowymi wykończeniami.
Włoski projekt Luisa Miguela, czterokabinowy, ośmioosobowy jacht o długości 25 metrów, wyróżnia się luksusowymi wykończeniami.

Dług milionera meksyk słońce, jest od wielu lat tematem rozmów w mediach, m.in Oczekuje się, że w biograficznej serii piosenkarza Luis Miguel: serial, Część problemu, z jakim borykał się w latach 2006-2007 w związku z długami milionera, została rozwiązana.

ten liście pandoryJest to wspólna praca ponad 600 międzynarodowych dziennikarzy ze 117 krajówUjawniono, że wiele globalnych celebrytów zarządza swoimi fortunami za pośrednictwem korporacji i kancelarii prawnych i jest pod ostrzałem za częste uchylanie się od płacenia podatków oraz ukrywanie śladów pieniędzy dziesiątek celebrytów na całym świecie.

To śledztwo spowodowało, że kilka krajów zbadało różne gwiazdy i ich relacje na Wyspach Brytyjskich.

Czytaj: