2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alec Baldwin przerywa milczenie po przypadkowym zabiciu operatora

Opublikowany:

31 października 2021 04:31 GMT

Tragiczny wypadek, który miał miejsce w zeszłym tygodniu w Nowym Meksyku podczas kręcenia westernu „Pieczeń”, zranił także reżysera Joela Souzę.

Amerykański aktor Alec Baldwin po raz pierwszy przemawiał w sobotę po przypadkowej śmierci reżyserki Heleny Hutchins, która… strzelanie Z bronią, której używał podczas kręcenia westernu.

Nie wolno mi komentować„To trwające śledztwo” – powiedział Baldwin grupie reporterów w filmie zamieszczonym na stronie. TMZ. „Otrzymałem rozkazy z Departamentu Policji Santa Fe [Nuevo México, donde se produjo el accidente]. Mogę odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące śledztwa. Nie mogę „.

Aktor pojawia się w teledysku ze swoją żoną Hilarią w Manchesterze w stanie Vermont, gdzie według strony „on i jego rodzina ukrywali się od czasu śmiertelnego wypadku”. „ona była moją przyjaciółką. W dniu, w którym przyjechałem do Santa Fe, aby zacząć kręcić, zabrałem ją na kolację z reżyserem Joelem”.

Śledztwo jest obecnie w toku wyśrodkowany W balistyce próba ustalenia, jaki pocisk znajduje się w broni i kto umieścił tam amunicję, jest kontynuowana i do tej pory nie wniesiono żadnych zarzutów. „Od czasu do czasu zdarzają się wypadki na planie filmowym, ale nic takiego. To jeden na miliard odcinków– powiedział Baldwin.

  • Po wypadku, w którym ranny został także reżyser Joel Sousa, wstrzymano produkcję westernu „Rust”, opowiadającego o 13-letnim chłopcu, który potem zmuszony jest opiekować się sobą i młodszym bratem. . Jego rodzice zmarli w Kansas w 1880 roku.

READ  Chiquis Rivera w przepięknym widoku z domu towarowego Kate del Castillo; Zdjęcie