29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alec Baldwin odchodzi z gry po wypadku na planie Rust

Alec Baldwin Po incydencie na planie już nigdy nie było tak samo Rdza A teraz ogłasza czasową rezygnację z aktorstwa. Magazyn „People” donosi, że 63-letni aktor podjął decyzję o niedziałaniu, przynajmniej na chwilę, w poszukiwaniu spokoju w tym złożonym momencie, którego początek doprowadził do nieoczekiwanej śmierci. Helena Hutchins i regeneracja z Joel Souza. W kolejnych akapitach omawiamy wszystkie szczegóły.

nie przegap: Rust: Nowe doniesienia wskazują, że strzelanina miała miejsce podczas próby przed sceną

21 października różne media doniosły o incydencie na planie Rdza W Nowym Meksyku zachodni film z filmu Susa I ze zdjęciem Hutchinowie. Alec Baldwin Wystrzelił z naładowanego żywego karabinu podczas sceny próby, penetrując go Halina, który został uznany za zmarłego wkrótce potem w szpitalu University of New Mexico, podczas gdy Susa Regeneruje się w Regionalnym Centrum Medycznym Christosa Saint Vincent. naturalnie Baldwin Był kompletnie zszokowany sytuacją, więc postanowił podjąć kilka ważnych decyzji.

Według raportu magazynu ludzieI Alec Baldwin Był „w histerii przez całe godziny”. Reżyser zapewnia, że ​​chociaż „wszyscy wiedzą, że to był wypadek, to jest to absolutnie druzgocące”. Źródło, które skomentowało te szczegóły dla ludzie Ujawnił również: „Nie może się doczekać, kiedy poświęci trochę czasu dla siebie i zmieni koncentrację. To było tak dewastujące. W ten sposób radzisz sobie w trudnych czasach. Kiedy dzieje się coś złego, na krótką metę, znika to z oczu opinii publicznej”. Tymi słowami możemy pamiętać, że jej nie zobaczymy Alec W hollywoodzkich projektach przez jakiś czas szukał spokoju. Źródło udostępnia kilka oświadczeń końcowych:

Zapraszamy do lektury: Chłopcy przysięgają, że nigdy więcej nie użyją prawdziwej broni podczas kręcenia filmu

[Baldwin] Jest kimś, komu bardzo zależy, więc może być dla siebie naprawdę surowy. Jest to generalnie prawdziwe w sytuacjach, które nie są tak niebezpieczne jak ta. Ale w tym przypadku poziom jest zupełnie inny z powodu utraty życia. To zajmie trochę czasu. Musisz poświęcić czas dla siebie i być z rodziną.

media lubią wierzę Oczekują ostrej konfrontacji prawnej, która doprowadzi do intensywnych procesów i poważnych zarzutów karnych. Alec Baldwin, będąc tym, który przypadkowo wystrzelił z pistoletu, otrzymasz cytaty, podobnie jak zastępca dyrektora Dave Halls I jeden z reżyserów rekwizytów, Hannah Gutierrez. Wyraźnie widać, że ktoś zawiódł w swojej pracy w momencie zachowania integralności całego zespołu w grupie, nieprzestrzegania pewnych protokołów i dopuszczania użycia prawdziwej i naładowanej broni podczas treningu. Konsekwencje nadchodzą, a Hollywood jest przerażające.

READ  Mayrin Villanueva, 51 lat, nosi małą talię i młodzieńczą sukienkę za kolano

Chociaż śledztwo jest nadal we wstępnej fazie i nie postawiono zarzutów, Rust Movie Productions, firma stojąca za filmem, wydała oświadczenie w sprawie Los Angeles Times„Chociaż nie zostaliśmy powiadomieni o żadnych formalnych skargach dotyczących bezpieczeństwa dotyczących broni lub akcesoriów, przeprowadzimy wewnętrzny przegląd naszych procedur podczas zamykania produkcji”.

Podczas gdy w sieciach społecznościowych tak myślą Alec Baldwin Jest niewinny, ponieważ nie miał pojęcia, że ​​broń była prawdziwa i zawierała śmiertelne kule, inni uważali, że cały ciężar prawa powinien spaść na niego, podobnie jak zaniedbane rekwizyty i funkcjonariusze ochrony. Sytuacja może nie zostać rozwiązana przez miesiące, więc na postępy w śledztwach będziemy musieli poczekać trochę dłużej, a także ukarać tych, którzy na to zasługują.

Możesz być zainteresowanym także tym: Rdza: Pracownicy opuścili grupę 12 godzin przed śmiercią Haliny Hutchins z powodu złych warunków pracy