20 kwietnia, 2024

Aldo de Negres usuwa kontrowersyjny tweet po Santos Rayados

Meksyk /

jeszcze żywy Santos Laguna pokonał Rayados de Monterrey W meczu od pierwszego dnia turnieju Otwarcie 2022z miejsca dla zwiedzających nie trzeba było długo krytykować jego pracy sędziowskiej Jorge Antonio Perez Duran.

To właśnie w jednej z ostatnich akcji spotkania Perez Duran Postanowiłem nie karać nauczyciela w Rudolf Pizarro jest szansa święcico oznaczałoby karę i możliwy remis dla Rayados, co rozpętało wściekłość Aldo Denigris.

asystent Wiktor Manuel Vucetich Natychmiast uzyskaj dostęp do swojego konta Świergot Aby opublikować serię ikon pakiety rachunkówwiadomość została usunięta kilka minut później.

Pokonaj pozostawionych członków Montereyponieważ dwa razy zrezygnowali z przewagi, odkąd zaczęli wygrywać 2-0, a potem po wyrównaniu odzyskali przewagę 3-2.

Już w ostatnich minutach plik król Midas Dokonano kilku modyfikacji, zaloguj się Hektor Moreno s Jezus Gallardoale to mu nie wyszło i ostatecznie spadł 4-3.

Schemat Monterey Będzie miał możliwość zemsty w najbliższą sobotę 9 lipca, kiedy otrzyma Amerykańskie Orły W stalowym gigancie.

READ  Czy Javier Mascherano „Chivas” może być Chivasem?