28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alberto Toril w Polsce nosi Czapkę Bohatera

Po dwóch sezonach w Realu Murcia, Alberto Doril (Palma de Mallorca, 1997) Między brwiami ustalił program nauczania dla Polski z jasnym celem: wygrać pierwszą ligę. Balerick zmierzył się z barierą językową, ale z pewnością siebie swojego trenera Voldemorta Fornalika uznał, że w pierwszej chwili ma „9”. Bestia Clive. „Kiedy jedziesz do kraju, który nie jest twój, potrzebujesz czasu na adaptację. Nie jest to łatwe, ale trener daje mi kilka minut, więc granie, wszystko jest proste”, zauważa, że ​​rośnie po tym, jak mieszka w AS a Toril. Jego pierwsza wielka noc w Extraclass. Swojego pierwszego hat-tricka strzelił jako zawodowiec i nie zrobił nic poza pokonaniem aktualnego mistrza turnieju, Legii de Warsaw. „Od młodości nie strzelił trzech goli w meczu” – przyznaje.

Hattrick uświadomił mi, że mogę wygrać w Polsce


W Alberto Dore

Do meczu z Legią zgodził się Alberto Dore. „Nie mógłbym być bardziej komfortowy na boisku”. Hiszpański napastnik strzelił już dwa ważne gole w koszulce Beast Clivis, ale miał problemy ze znalezieniem swojej najlepszej wersji. Hat-trick pomógł mi uświadomić sobie, że mogę wygrać w Polsce – powiedział z satysfakcją. Podstawowy wkład: Wisła zadebiutował jako strzelec bramek w minimalnym zwycięstwie nad czarnymi (4-3), strzelając jedyną bramkę meczu. przeciwko niemu: Wisła Kraków (1:0) i hat-trick z Legią (4:1). – Strzelił też pięć bramek u siebie Zbieg okoliczności. Chcę zdobywać punkty pod każdym względem.”

Po pobycie w Realu Murcia w Alberto Dor Wezwanie nadeszło od kilku drużyn drugiej ligiPostanowił jednak pojechać do Polski i po czterech miesiącach noszenia koszulki Beast Cleavis poczuł: „To najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem”. – Ekstraklasa to fantastyczna liga. Zapowiedzi, otoczenie, telewizja, zatłoczone stadiony, pensje… można powiedzieć, że grasz w pierwszej lidze – mówi Beast. Drużyna „powinna być na szczycie”: „Są bardzo dobrzy zawodnicy. Ostatnio zmniejszyliśmy liczbę punktów, których nie powinniśmy zdobyć, ale jeśli naprawimy cztery rzeczy, możemy być na szczycie”. Mallorgan myśli o powtórzeniu swojej ulubionej uroczystości jeszcze wiele razy: „To z powodu mojego przyjaciela Antonio Sancheza, który gra na Majorce. Za każdym razem, gdy tu przyjeżdżamy, robimy to świętowanie, ponieważ później do siebie dzwonimy, ale wciąż na niego czekam. Zadzwoń do mnie w tym sezonie.”

READ  La Jornada - GB wyśle ​​więcej żołnierzy do wzmocnienia polskiego ogrodzenia granicznego