9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktywuj tajny tryb Super Alexa i bądź ze wszystkimi

Asystent głosowy Alexa od Amazona, głównie poprzez swoje urządzenia Echo, stał się branżowym standardem przed rozwiązaniami Google’a czy Apple’a. Za pomocą poleceń głosowych możemy wykonać dziesiątki czynności lub uzyskać dostęp do wielu informacji, a także otrzymywać przypomnienia i inne przydatne rzeczy na nasz dzień. Idąc o krok dalej, możemy m.in. włączać i wyłączać światło, puszczać ulubioną muzykę czy tworzyć listę zakupów. jednakże, Alexa to znacznie więcej I ukrywa szereg interesujących (i zabawnych) tajnych trybów.

Aleksa jest w stanie Rób dziesiątki rzeczyJak wspomnieliśmy we wstępie. Niektóre są równie niesamowite jak Steruj naszym Smart TV za pomocą Alexy, ale możemy posunąć się tak daleko, że zaimponujemy naszym przyjaciołom i rodzinie. Inteligentny głośnik oferuje kilka ukrytych funkcji, o których nie wszyscy użytkownicy wiedzą i choć dla wielu nie są one specjalnie przydatne, umilają nam czas. W tym przypadku skupiamy się na poznaniu i nauczeniu się, jak aktywować tajny tryb Super Alexa.

Co to jest tryb Super Alexa?

Zasadniczo tryb Super Alexa to cewka Ukryta funkcja urządzeń echa Z Amazon możemy go łatwo aktywować. Aby to zrobić, musimy znać specjalny kod. Jeśli dobrze powiemy, tryb się włączy i będziemy się śmiać przez chwilę. Wbrew temu, jak może to brzmieć, to tylko historie i nie oferuje żadnej prawdziwej funkcjonalności ani nie umożliwia dostępu do żadnych specjalnych opcji.

Wystarczy powiedzieć: „Alexa, włącz tryb Super Alexa”Na co prelegent odpowie: „Tryb Super Alexa jest ściśle tajny. Będę mógł go aktywować tylko wtedy, gdy podasz mi tajny kod.” Jak powiedzieliśmy wcześniej, żadna specjalna funkcja nie zostanie aktywowana, ale to żart, że Amazon zamierza nas rozśmieszyć. Niektórzy uważają, że może to być odniesienie do starych konsol, w których możemy aktywować kody, wykonując kombinację przycisków.

READ  WhatsApp: sztuczka, aby pobrać statusy kontaktów bez korzystania z aplikacji | Aplikacje | aplikacja | WhatsApp | sieć | Android | iOS | gra sportowa

Aby aktywować super tryb Alexa, musisz podejść do głośnika Alexa lub otworzyć aplikację Alexa na swoim telefonie komórkowym (dla iPhone’a i Androida) i powiedzieć następujące słowa:

„Alexa, góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, B, A, start.”

Jeśli zrobisz to poprawnie, Alexa odpowie nam: „Dean Dean, kod jest poprawny, pobierz aktualizacje”. Jeśli powiemy to niepoprawnie lub zbyt wolno, Alexa powie nam, że to ściśle tajny kod i że musimy go powtórzyć. To tylko jeden z „tajnych” trybów inteligentnych głośników Amazona, czy wiesz więcej?