30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacja: 1 nastolatek zabity, 3 osoby dorosłe ranne w strzelaninie podczas Washington Festival

Policja w Waszyngtonie poinformowała, że ​​w niedzielę wieczorem zarejestrowano strzelaninę, w której zastrzelono kilka osób, w tym policjanta stołecznego.

Wydarzenia zostały zaprezentowane podczas tak zwanego Festiwalu Moechella, „festiwalu obronnego, który poszerza kulturę Waszyngtonu”, czytamy w notatce FoxNews.

Na konferencji prasowej powiedziała policji, że festiwal nie ma pozwolenia na zbieranie ludzi na ulicach; Podczas spotkania zarejestrowano dwa incydenty, w których ludzie zaczęli konfrontować się z policją iw tym momencie zarejestrowano strzelaninę.

Komendant policji Robert Conte powiedział na konferencji prasowej, że zastrzelono dwóch 15-letnich dorosłych i policjanta. 15-latek został uznany za zmarłego, podczas gdy dorosły i funkcjonariusz wracają do zdrowia w szpitalu.

Świadkowie z otoczenia rejestrowali moment, w którym piesi opuszczali strefę zagrożenia. W innym filmie możesz zobaczyć, jak służby ratownicze pomagają rannym leżącym na ulicy:

W innym incydencie policja zgłosiła kolejną strzelaninę na obszarze 5000 bloków Hana Bel Serajuddin.

Firma poprosiła mieszkańców, aby zadzwonili pod numer 911 i nie próbowali się wtrącać. Nie wiadomo jeszcze, czy te dwa wydarzenia są ze sobą powiązane.

READ  Un príncipe alemán adopta a un hombre adulto ante la falta de heredero