19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktorka zbanowana z telewizji i telewizji Azteca atakuje Andreę Legaretę; Czy nienawidzą się nawzajem? | Wideo

Rozpoznany Aktorka i prezenterka telewizyjnakto był w przeszłości? Zbanowany przez osiem lat w Televisa i TV Azteca Po rozwodzie z byłym dyrektorem San Angel TV przerwał ciszę i opowiedział o tym Związek z Andreą Legaretą.

To jest o Annette Koborokto kilka dni temu? Oddała swoje miejsce Gabe Ramirezowi w reality show Quiero Cantar! z programu chodź radość. Ostatnio prezenter mówił o tym Weto w obu stacjach telewizyjnych. Co więcej, nie zawahał się wyrazić swojej pogardy dla Żona Erica Rubina.

Warto o tym wspomnieć Annette Koboro wszedłem Azteca TV W 1998 r. W 2009 r. przeszedł na konkurs w programie Dziś. Jednak w 2011 On był Zbanowany na osiem lat Po rozwodzie byłego prezesa TelewizaI Alejandro Benitezktóry prosił, aby nie dać mu pracy.

Weto przeciwko Televisie i TV Azteca

Podczas wywiadu z YouTuber Michelle Rubalcava, Annette Koboro wspomniałem o tym Magda Rodriguez, producent oprogramowania jak zakochiwać się I Dziś, było dla niej bardzo ważne, więc jej śmierć w listopadzie 2020 roku bardzo ją zabolała.

„dystans 8 lat wetowania telewizjiTo ona sprowadziła mnie z powrotem do siebie Azteca TV– Annette – powiedziała do mnie – wracaj, czy chcesz, czy nie. Gdyby nie ona, prawdopodobnie nigdy by nie wróciła– powiedziała również aktorka.

Koboro opisany jako „przerażający” Fakt zakazu, bo wydarzyło się to w bardzo trudnym dla niej czasie, gdyż urodziła w łóżeczku dwoje noworodków i czterolatka, więc Naprawdę muszę pracować. Dodał, że choć jest to trudne, Galilea Montijo była świetnym wsparciem.

„Nazwał Telewiza Nie odpowiedzieli mi, zadzwoniłem Azteca TV I nie otrzymali mojego telefonu, wydawało mi się to koszmarem (nawet) Galilea Montego, którą kocham i uwielbiam całym sercem, pomogła nam przetrwać bardzo trudny rok i Zrobiliśmy postępy„, przejęte.

Czy Annette Koboro nienawidzi Andrei Legarety?

READ  Czym jest syndrom Ramsaya Hunta, stan, na który cierpi Justin Bieber?

odpowiednio, Annette Koboro Została zapytana o jej wrogość do niej Andrea Legarreta, bezsprzecznie główny tytuł porannego show Dziś. Wspomniała, że ​​lubi rozmawiać o pozytywnych rzeczach, a nie o innych. Chociaż przed jego związkiem z nią To wcale nie jest dobre.

„Nie mam związku z wieloma ludźmi, Nie tylko z nią i jestem szczęśliwy (…) Wiem, że ludzie kochają plotki i ciekawość, ale nigdy nie byłam osobą publiczną, która na tym opierała swoją karierę (…) Wiesz, że jestem Nie mam z nią nic wspólnego ani się nią nie interesuję I nic więcej, nawet tam.

Komentarze weta Annette Coboro zaczynają się o 20:48 i 1:03:41 w sprawie Andrei Legarety: