11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktorka „La Reina del Sur” została zamordowana na oczach syna w Cuernavaca

Meksykańska aktorka i piosenkarka, Tania Mendoza Kto słynie z udziału w filmie „Królowa Południa” Zastrzelony we wtorek po południu 14 grudnia w sportowym samochodzie w Cuernavaca, Morelos Kiedy czekała, aż jej 11-letni syn skończy trening piłkarski.

Według pierwszych doniesień wydarzenia miały miejsce w jednostka sportowa dla kotów, który znajduje się w Dzielnica Lomas de Cortes Gdzie aktorka czekała na syna przed kortem, gdzie trenował, kiedy był postrzelony przez dwóch mężczyzn Kto wjechał do kompleksu sportowego na motocyklu.

Powiedziało Kobieta została postrzelona w klatkę piersiową różnymi kulami który w końcu popełnił samobójstwo, podczas gdy jego napastnikom udało się uciec z pełną prędkością, a nikt nie był w stanie zrobić nic, aby ich powstrzymać.

Po napaści, której ofiarą padła aktorka, policja stanowa w Morelos przeprowadziła operację, aby zidentyfikować osoby odpowiedzialne za zbrodnię, ale nawet to pisanie zostało przerwane. Nie zgłoszono nikogo w areszcie związane z tym tragicznym wydarzeniem.

w tej chwili, Stan fizyczny i psychiczny syna piosenkarza nie jest znany. Okazuje się jednak, że był pod opieką swojego ojca imieniem Rafael, który z kolei był odpowiedzialny za zidentyfikowanie jego żony i przeprowadzenie odpowiednich procedur, aby odzyskać ciało aktorki.

Kim była Tania Mendoza?

Tania Mendoza Była aktorką i piosenkarką meksykańskiego gatunku regionalnego, dokładna data rozpoczęcia kariery w świecie sztuki nie jest znana, jednak w 2005 roku zagrała w filmie „Tylko Królowa Południa” w którym podzielił się kredytami z Jorge Ortenem, Tonio Infante i Rafaelem Guerre, a ponadto wiadomo, że Brał udział w różnych serialach, sztukach teatralnych i programach telewizyjnych.

Jeśli chodzi o jego przygodę z muzyką, wiadomo, że Tania Mendoza zarejestrowała około pięciu firm fonograficznych Tam wydał utwory z gatunku ranchero, mariachi i grupero.

Warto to zauważyć 42-letnia aktorka i modelka została porwana we wrześniu 2010 r. Z mężem i synem dodatkowo okazuje się, że była w kolejnych latach Pod groźbami śmierciJednak do tej pory W śledztwie nie ma jasnej linii Czego można się spodziewać w najbliższych godzinach lub dniach, kiedy władze podadzą więcej szczegółów na temat morderstwa Tani Mendozy.

READ  Alec Baldwin „wybrał się do gry w rosyjską ruletkę”, kiedy nakręcił członka produkcji „Rust”

Czytaj:

Mocne wideo: To było zastrzelenie młodego mężczyzny w środku Citram El Rosario

Gwiazdy MasterChef skierowane po samobójstwie ukochanej aktorki