28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktorka „Doktor Strange” oskarżona o napaść seksualną na nieletniego

aktorka Zara Vithianktóry zagrał wyznawcę Dormammu w pierwszej części filmów Dormammu. „Doktor Dziwny”z jej mężem , Wiktor Mareko przestępstwie przemoc seksualna przeciwko nieletniemu.

Jednak dwie ofiary, które są obecnie pełnoletnie, zgłosiły się do Królewskiej Prokuratury, która stanie się Królewską Prokuraturą. Jedna z nich była maltretowana przez Markle, zanim poznała Vithiana.

Według BB’, Marke przyznał, że znęcał się nad nieletnim, utrzymując relacje z ofiarą, gdy miał zaledwie 13 lat. Według niego dziewczyna powiedziała mu, że miała wtedy 18 lat.

W tym samym oświadczeniu wskazał również, że Venetian nie był zaangażowany, a aktorka zaprzeczyła w sądzie istnieniu jakiegokolwiek stosunku seksualnego z nieletnim.

Jednak obrona nieletniej temu zaprzeczyła i twierdziła, że ​​Vithian wielokrotnie znęcała się nad nią wraz z mężem. Stało się to w latach 2005-2008, kiedy Vithian miał 20 lat, a Mark 42.

Za to, według BBC, artysta został skazany za przestępstwo 14 zliczeń aktywności seksualnej przeciwko nieletniemu.


Zdjęcie: IMBD

Więcej przestępstw seksualnych

Mark, oprócz wyroku, który dzieli z aktorką, został uznany za winnego przypadkowego napaści na nieletnią, za nadużycia, jakich doznał wobec 15-letniej dziewczynki w latach 2002-2003, za co uznano go winnym 18 zarzutów. W całości.

Jak dotąd i według BBC para została zwolniona za kaucją, ale sędzia w sprawie, Mark Watson, umieścił ich w areszcie po wydaniu wyroków skazujących.

Wyrok zostanie ogłoszony w następny poniedziałek, 16 maja, w Nottingham Crown Court w Wielkiej Brytanii.

Nicole Hepburn, przedstawicielka CPS, która pracowała nad tą sprawą, powiedziała BBC: „To nadużycie mogło mieć miejsce kilka lat temu, ale to nie czyni go mniej poważnym ani przeszkodą dla sprawiedliwości” i wezwał inne osoby, skontaktuj się z nią CPS z obietnicą, że ich sprawa zostanie potraktowana z należytą powagą.

rad

READ  Horoskop na żywo dzisiaj Sprawdź prognozy na wtorek, 18 stycznia 2022 r. zgodnie z Twoim horoskopem | Baran, Byk, Bliźnięta, zodiak, Waga, horoskop, horoskop, horoskop, zodiak, zodiak lb wyślij | Światła