16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ajax ma porozumienie z Jorge Sanchezem, obrońcą Ameryki

W przypadku negocjacji między Ajaksem a Ameryką Jorge Sanchez przyjedzie do Europy z kontraktem do 2027 roku.

W Holandii potwierdzono, że Ajaks ma umowę z George Sanchez, Zawrzeć kontrakt z piłkarzem do 2027 roku, choć kluby nie zamknęły jeszcze negocjacji, aby strona Ameryka Gra w holenderskim futbolu.

według niego telegraf Z Holenderski, Ajaks s Jorge Sanchez Uzgodniliśmy relację, która potrwa do 2027 roku, w przypadku negocjacji między zespołem Holandia i Ameryka Jest otynkowany betonem.

środki transportu Holandia zdaj sobie z tego sprawę Ajaks Złożył już ofertę na stronę reprezentacja MeksykuPomimo kontynuacji negocjacji między obiema stronami.

Jorge Sanchez Przez całą swoją karierę był związany z różnymi zespołami w Europie i teraz jest kuszony wcześniej Ajaksdołączyć Edson Alvarezktóry również wyszedł Ameryka grać w Holandii.

Sanchezoprócz tego, że jest to początek w AmerykaJest człowiekiem zaufania Gerardo Tata Martino, Techniczny reprezentacja MeksykuA, ponieważ jest jednym z najczęstszych graczy w swoich callach i regularnie gra w tricolor, zaczynając od jedenastu.

The Ajaks Często szukał rozwoju meksykańskich piłkarzy i ma bliskie relacje z takimi zespołami jak Pachuca I podążali za graczami kalibru Edson Alvarez s Diego Lineza, który mógł również grać w Holandii. Mają teraz ustawione cele George’a Sancheza.

Jorge Sanchez W wieku 24 lat należał do pokolenia, które zdobyło brązowy medal w Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio I zapowiada się na początek w mistrzostwa świata w katarze 2022, Jesteś teraz o krok od gry Europaz AjaksZespół negocjujący jego transfer.

READ  Arturo Vidal nic, aby zostać graczem Flamengo