1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Agencja kosmiczna już podaje datę końca świata; Jesteśmy gotowi?

Europejska Agencja Kosmiczna (ESA, od angielskiego akronimu) ogłosiła, kiedy koniec świata może, tak, dostarczyć dane naukowe ze wsparciem technicznym i koncepcyjnym.

Według Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) Słońce jest kluczową częścią tej hipotezy, ponieważ jest główną gwiazdą w naszym Układzie Słonecznym i znajduje się obecnie w tak zwanym głównym etapie sekwencji. W tym momencie Słońce nieustannie przekształca wodór w hel, powodując wzrost jego jasności i temperatury.

Ale jak wszystko inne, ta faza nie jest nieskończona i będzie trwała, dopóki Słońce nie osiągnie wieku dziesięciu miliardów lat. W tej chwili nasza gwiazda przekroczyła już pięć tysięcy lat, więc Europejska Agencja Kosmiczna spodziewa się, że faza ta zakończy się za około 5400 milionów lat.

Ale to nie koniec. Najistotniejsze dane Europejskiej Agencji Kosmicznej wskazują, że wraz ze wzrostem temperatury Słońca Ziemia zostanie poważnie dotknięta ciepłem, które może spowodować parowanie wody, pozostawiając planetę bez możliwości życia. Według agencji zajmie to osiem miliardów lat.

Dlatego zgodnie z tymi danymi Europejskiej Agencji Kosmicznej wskazują one, że do zakończenia życia na Ziemi i rasy ludzkiej do jej końca pozostało jeszcze dużo czasu.

Z teorii Newtona wynika, że ​​zbliża się koniec świata

Jedną z najbardziej znanych teorii ujawnionych przez Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie jest teoria naukowca i matematyka Izaaka Newtona, oparta na jednym z jego rękopisów.

Chociaż Newton znany jest z zaproponowanych przez siebie uniwersalnych praw fizyki, interesował się również końcem ludzkości i próbował obliczyć datę, kiedy planeta przestanie istnieć. Jednak pomimo tego, że użył wzorów matematycznych, aby znaleźć tę liczbę, Newton faktycznie przeanalizował niewielką część Starego Testamentu w Biblii, aby uzyskać datę.

Newton miał obsesję na punkcie tych tematów, a także eksperymentów chemicznych, i kilkakrotnie nazywał siebie prorokiem, nic więc dziwnego, że próbował podać datę końca czasów.

READ  Prawie 2000 osób było zaangażowanych w poszukiwania zaginionej od ponad tygodnia mamy z Minnesoty.

Gdy naukowiec zapisał to w swoich zachowanych rękopisach na Uniwersytecie Hebrajskim, wziął pod uwagę niewielką część Księgi Daniela, biorąc pod uwagę religię i to, co Bóg powiedział o końcu świata. Z przekładu przygotowanego przez uczelnię dowiadujemy się, że Newton powiedział, że koniec świata nastąpi po 1260 latach (od jego czasów), czyli w roku 2060.

Oznacza to, że jeśli proroctwa Newtona się spełnią, świat, jaki znamy, skończy się za 38 lat.

Newton doszedł do tego wniosku, używając różnych wzorów matematycznych zastosowanych do Biblii. Oto obliczenia, które wykonał:

  • 2300 proroczych dni nie zaczęło się przed pojawieniem się rogu młodego konia.
  • Te dni nie rozpoczęły się po tym, jak Rzymianie zniszczyli Jerozolimę i Świątynię w 70 rne.
  • Czasy i półokresy zaczęły się dopiero w roku 800, kiedy rozpoczęło się panowanie papieży.
  • Nie rozpoczęły się po panowaniu Grzegorza VII w 1084 roku.
  • Dni 1290 rozpoczęły się dopiero w 842 roku.
  • Nie rozpoczęli panowania papieża Grzegorza VII w 1084 r.
  • Różnica między 1290 a 1335 dniami to ułamek siedmiu tygodni.
  • Zatem 2300 lat nie kończy się przed rokiem 2132 ani po roku 2370.
  • Półtora czasu nie kończy się przed 2060 r
  • 1290 dni nie zaczyna się przed 2090 ani po 1374 roku.