24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

África Zavala: Od tyłu, w krótkiej sukience, podbiła sieci

Afryka Zavala Została bardzo dobrze przyjęta przez fanów „El Señor de los Cielos”, którzy byli zachwyceni jej postacią „Mecha”. A zwolennicy serii byli wcześniej wśród swoich ulubieńców ze względu na jej talent i urodę, iz tego powodu zaczęli dzielić się jej najlepszymi zdjęciami na stronach odnoszącej sukcesy serii, a w więcej niż tych występach zrobiła to w ciągu kilku odzież.

Afryka ZavalaWyglądając wspaniale w wieku 37 lat, dołączyła do 8. sezonu przebojowego serialu Telemundo, stając się współgwiazdą z postacią Rafaelem Amayą, który powrócił, by zagrać w tym projekcie. Dziś artystka cieszy się swoją pracą, która cieszy się dużą popularnością ze względu na jej udział, który pojawia się w jej opowiadaniach Instagramportal społecznościowy, w którym dzieli się scenami lub wyrazami uczuć pozostawionymi przez swoich fanów.

Africa Zavala udaje. Źródło: Instagram

AfrykaObjęła już swoją sieć społecznościową z kamerą, aby informować swoich fanów o swoich projektach, ale pokazuje też swój najlepszy wygląd, będąc tymi na plaży, basenach lub basenach, które podbija i pozostawia wszystkich bez słowa swoim godnym pozazdroszczenia wyglądem. numer.

W obcisłej sukience Afrika Zavala podkręciła atmosferę

Afryka Sałata Yvonne ZavalaI jak podano w akcie urodzenia słynnej aktorki, kilka godzin temu opublikowała dwa zdjęcia i wideo, na których lśni w obcisłej sukience, dzięki czemu z łatwością przekroczyła 40 000 polubień.

Africa Zavala udaje. Źródło: Instagram

Zavala Wybrała krótką brązową sukienkę z rękawami i zdobieniami w jasnych kolorach, którą zmysłowo zaprojektowała we wnętrzu swojego domu. Reszta zakładu składa się z akordu makijażu i jej rozpuszczonych ciemnych włosów.

Czytaj:

Africa Zavala jest dumna ze swojej sylwetki i jest standaryzowana jako najpiękniejszy „Lord of the Sky”

África Zavala ożywiła wideo, w którym tańczy w skórzanej sukience

READ  Alec Baldwin „wybrał się do gry w rosyjską ruletkę”, kiedy nakręcił członka produkcji „Rust”