25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AEW Rampage: SPOILERY już 27 sierpnia 2021 r.

Wszystkie elitarne zapasy Nagrany zeszłej nocy z UWM Panther Arena w Milwaukee w stanie Wisconsin, Dopasowania i klipy odcinków AEW Rampage który zostanie wyemitowany w piątek na TNT. W tej wiadomości zapewnimy szybkie rezultaty. W piątkowy wieczór będziemy relacjonować na żywo.

Gracz Milwaukee Bucks Giannis Antikonmo otrzymał replikę Mistrzostw Świata AEW przed rozpoczęciem pokazu.

Bracia Lucha pokonali Jurassic Express W meczu tag team. Po walce pojawiają się The Young Bucks i atakują braci Lucha. Jurassic Express na ratunek.

Tony Schiavone przeprowadził wywiad z Miro. Klip kończy się, gdy Miro atakuje Fuego del Sol, dopóki Eddie Kingston nie jest zszokowany.

Królik pokonał Tai Conti w walce jeden na jednego. Penelope Ford pomogła Królikowi odwrócić uwagę.

Christian Cage i Frankie Kazarian pokonali Kenny’ego Omegę i Brandona Cutlera w meczu walki. Omega opuściła walkę, zanim się skończyła. Następnie Cage wyrównał Cutlera do zwycięstwa.

Nie zapomnij odwiedzić Solowrestling, sieć ze wszystkimi plikami Wiadomości AEW. Śledź nas na portalach społecznościowych, Portal społecznościowy FacebookI youtubeI Świergot NS Instagram.

READ  William Levy i Esmeralda Pimentel spotykają się w Hiszpanii i filtrują zdjęcia