19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adolfo „Bofo” Bautista krytykuje ścieżkę Miguela Laine’a i daje ją swojemu aktorowi

„Bofo” Bautista zaznaczył, że teraz rozumie, dlaczego utalentowani ludzie nie grają zawodowo.

Były gracz Chivas Adolfo „Buffo” Bautista nazywa Miguela Laine „rookie” Team America Zaznaczył, że „dzięki swojemu przedstawicielowi był w stanie kopnąć piłkę”.

„Kto będzie tym„ debiutantem ”, który dzięki swojemu przedstawicielowi był w stanie kopnąć piłkę. Teraz rozumiem, dlaczego granie zawodowo nie przychodzi do kogoś, kto ma umiejętności i talent”, Bofo „Bautista opublikował na swoim koncie na Instagramie.

Po opublikowaniu postu byłego sportowca Guadalajary, Miguel Laine odpowiedział za pośrednictwem swojego konta na TwitterzePo opublikowaniu tweeta z trzema roześmianymi emotikonami wyśmiewają historię Adolfo Bautisty, stając się jedynym piłkarzem, który jak dotąd odpowiedział na posty „Bofo”.

Przed National Classic idol Guadalajara zamieścił trzy posty za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, w którym skrytykował Rogera Martineza, Uribe Peraltę i ostatnio Miguela Laine’a.

W swoim pierwszym poście Adolfo Bautista odpowiedział na komentarze Rogera Martineza, przed National Classic.

„Nie mogę w to uwierzyć, inna martwa osoba mówi o moim Chivasie. My Meksykanie zabijamy te fajerwerki” – napisał w mediach społecznościowych, dołączając zdjęcie Kolumbijczyka.

odpowiednio, Piłkarz Guadalajara Uribe Peralta skrytykowany, przywołując okazję, w której bronił swoich byłych kolegów z drużyny w Ameryce, podkreślając, że grając z Chivasem nie bronił swoich kolegów z drużyny przed świętym Ribano.

READ  on wrócił! Alison Gonzalez ponownie będzie zawodnikiem Tigres