29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adamari Lopez może pochwalić się wspaniałym ciałem w kostiumie kąpielowym na ZDJĘCIACH;  Poproś o pomoc w wyborze jednego do swojego profilu na Instagramie

Adamari Lopez może pochwalić się wspaniałym ciałem w kostiumie kąpielowym na ZDJĘCIACH; Poproś o pomoc w wyborze jednego do swojego profilu na Instagramie

Adamari Lopez Miał drobny problem i postanowił podzielić się nim ze swoimi obserwatorami na Instagramie: chce zmienić swoje zdjęcie profilowe i nie wie, które umieścić; Odbyła się sesja i wszyscy ją pokochali. Należy zauważyć, że kierowca nie tylko przyjął doskonałą postawę, ale także pojawił się w soczystym ciemnym kostiumie kąpielowym, który podkreślał jej wyrzeźbioną sylwetkę podczas ćwiczeń.

Zgodnie z oczekiwaniami, jego fani nie musieli długo wyrażać siebie i przesyłali mu niekończące się pochwały i podziękowania. LubiKtóry przyszedł do niego jak deszcz. Materiał filmowy powstał w programie noc światłaKto podziękował mu za doświadczenie, a także odpowiedzialny fotograf i artysta plastyk John Hernandez.

„Jimmy, uwielbiam te zdjęcia i wiem, że ty też, dlatego chcę, żebyś pomógł mi wybrać moje nowe zdjęcie profilowe. Które Ci się podoba?” Aktorka pisała także o pochodzeniu portorykańskim; Status HT #CuerposHot2022 #zdjęcieDnia i #Moda.

Adamari López wygląda niesamowicie w wieku 51 lat

Adamari Lopez Jest jednym z najbardziej lubianych kierowców przez meksykańską opinię publiczną i społeczność latynoską w Stanach Zjednoczonych iz tego prostego powodu naturalne jest, że pozostaje bardzo aktywna w sieciach społecznościowych. W ten sam sposób dzieli się małymi fragmentami swojego życia osobistego i zawodowego, aby wszyscy byli informowani. Podobnie aprobuje to obrazami, na które patrzy Odzież po prostu niesamowite.

Adamari Lopez miał świetne ciało podczas ćwiczeń (zdjęcie: Instagram @adamarilopez)

W tym przypadku garnitury łazienka s bikini To ubrania, których nie może zabraknąć, a tym bardziej być kobietą karaibskiego pochodzenia. Mimo że jakiś czas temu zadała kilka dodatkowych kilogramów, co nigdy nie sprawiało, że wyglądała źle, chciała ćwiczyć, aby móc ćwiczyć. W krótkim czasie osiągnął swój cel i dziś o nic nie prosi za dwadzieścia lat.

Ponadto uważana jest za wojowniczkę, ponieważ cierpiała na raka piersi, chorobę, która w przeciwieństwie do pogrążonej w depresji skłoniła ją do przyjęcia życia i walki o siebie i swoich bliskich. Z tego prostego powodu serca wszystkich wrzucono do worka.

READ  Brazylijska modelka Valentina Boscardine umiera na koronawirusa. miałem 18 lat
Adamari Lopez jest uważany za wojownika (Zdjęcie: Instagram @adamarilopez)

Czytaj:

Yvonne Monteiro potwierdza, że ​​Laura Pozo cierpi z powodu „ludzkiej nędzy” po spotkaniu z nią w „La Casa de los Famosos”

Ana Ferro wypłaci emeryturę dzieciom Fernando del Solar i Ingrid Coronado; To jest znane

Jason Momoa zaskoczony kąpielą lodową i popisem mięśni | wideo