1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adamari Lopez: bikini, które wzdycha, podkreślając jej szczupłą sylwetkę w wieku 51

Adamari Lopez Ciągle o nim mówi z powodu jego ekstremalnej utraty wagi, ponieważ kierowca zdradził to wszystko razem schudłam 20 kiloCoś, co ją uszczęśliwia i nie waha się się nią chwalić figurka statua z bikini przez każdą z wakacyjna plaża.

ten Portoryko 18 maja obchodzić będzie swoje 51. urodziny i ponad 30-letnią karierę, w której stała się jedną z ulubionych prezenterek telewizyjnych, pokazując swój talent w Seriale takie jak „Przyjaciele i rywale”„Kobieta z drewna” i „Dziki kot”.

Może Cię zainteresować: Kolorowe bikini będą bardziej młodzieńcze na plaży i przyciągną uwagę niczym Mariana Boots

Mimo odniesionego sukcesu nie uniknął kontrowersji nie tylko z jego powodu Rozwód z tancerzem Tonym Casta Po 10 latach małżeństwa i fakcie, że w tym samym czasie przyszła wiadomość o ich rozstaniu, postanowiła dokonać radykalnej zmiany w swoim życiu, aby schudnąć, bo to już jest wpłynął na jego zdrowie i zmniejszyły ich możliwości zatrudnienia.

Adamari Lopez pokazuje swoją postać na plaży. Zdjęcie: Instagram @adamarilopez

Aktorka była szczera, zdradzając, że ważyła 68 kilogramów. Teraz waży 48 Jego celem jest utrata sześciu kolejnych, choć kosztowało go to więcej wysiłku. Chociaż niejednokrotnie stwierdził, że osiągnął to dzięki zdrowa dieta, Nie unikał negatywnych komentarzy, które wskazywały, że przeszedł chirurgia.

Adamari Lopez Bikini

Aktorka odłożona na bok odsłonić ciało Aby w pełni cieszyć się tym, co osiągnąłeś do tej pory przywróć jej numer I energię, którą dla nich włożył… piękne bikini Podczas wakacji w rajskich miejscach, takich jak Cartagena w Kolumbii i Riviera Maya w In Meksyk.

Dlatego wybrał karty łazienkowe Pełna detali, dzięki którym można pokazać jej smukłą osobowość, chociaż żywe kolory są silnym trendem w tym sezonie, kierowca wybrał idealne pastelowe odcienie, aby podkreślić jej idealny odcień.

Może Cię zainteresować: La Bebeshita podkręca ciepło w odważnym bikini, które podkreśla jej kształty

Adamari Lopez w bikini w Cartagenie. Zdjęcie: Instagram @adamarilopez

Lopez wysłał na więcej niż jedną potężną okazję wiadomość o miłości do siebie Obejmując swoje ciało tak, jak wyglądało teraz, zapewnił, że będzie nadal dążył do celu. I to jest, że w sieciach społecznościowych wskazali, że brzuch A jej szyja nadal wygląda na „wiotczałą”, więc nie zawahała się wyjaśnić, że była spoilerem ze względu na jej ekstremalną utratę wagi, wiek i ciążę.

W rozmowie z portorykańskim dziennikarzem „El Mollusco” aktorka oświadczyła, że ​​nie chce wracać do złych nawyków, które doprowadziły ją do przybrania na wadze: „Nie jem jak świnia tak jak wcześniej, bo jeśli jem jak świnia zostanę jak świnia. Nie chcę być tym, chcę być tą osobą, która jest tutaj teraz.”

„Kocham siebie, akceptuję siebie, kocham siebie i nie żyję według standardów, że ludzie chcą być cały czas doskonali. Żyję dla siebie i jestem z siebie szczęśliwa” – dodała.

Adamari Lopez pokazuje swoją osobowość bikini. Zdjęcie: Instagram @adamarilopez

Czytaj:

Brazylijskie bikini w stylu Lisbeth Rodriguez

Przyciągające wzrok bikini, w którym Andrea Meza skradła jej oczy i przyznała jej koronę Miss Universe 2020.

Mini bikini są idealne do opalania, którego Yvonne Montero używa do opalania swojej pięknej skóry

READ  Czy ona jest czarownicą? Adamari Lopez zaprzecza czarom | wideo