27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adam Levine zaprzecza niewierności, ale przyznaje, że przekroczył granicę

(CNN) – Adam Levine przerwał milczenie po oskarżeniach, że zdradził swoją żonę Behati Prinsloo i chciał nazwać syna imieniem rzekomego kochanka.

„W tej chwili dużo się o mnie mówi i chcę to wyjaśnić” – napisał kapitan Maroon 5 w oświadczeniu zamieszczonym w historiach jego zweryfikowanego konta na Instagramie.

„Brakowało mi zdrowego rozsądku, by rozmawiać z kimś innym niż moja żona w jakikolwiek zalotny sposób” – napisał Levine. „Nie zdradziłem się, ale przekroczyłem granicę w niefortunnym okresie mojego życia” – dodał.

Levin wysłał tę wiadomość po instagramowej modelce Sumner Stroh Film został rozpowszechniony na TikTok W nim twierdziła, że ​​umawiała się z piosenkarką przez około rok i udostępniała wiadomości na Instagramie, które, jak twierdziła, pochodziły od Levine i wydawały się być powiązane z jej zweryfikowanym kontem.

„W tym czasie byłem młody, naiwny i szczerze obrażony” – powiedział Stroh.

Powiedziała, że ​​Levin podszedł do niej, aby zapytać ją o coś, kiedy wszystko się skończy.

– Cóż, poważne pytanie – powiedział – urodę kolejne dziecko, a jeśli tak… [un] — Chłopcze, naprawdę chcę mówić na niego Sumner — powiedział Struh, czytając na głos rzekomy list. dobrze się z tym czujesz? To jest bardzo niebezpieczne.”

Levine i jego żona, którzy są razem od ośmiu lat, ujawnili niedawno, że spodziewają się trzeciego dziecka.

„W niektórych momentach stało się to nieodpowiednie. Zajęłam się tym i podjęłam proaktywne kroki, aby zająć się tym z moją rodziną” – napisała Levine w swoim oświadczeniu.

„Moja żona i rodzina to wszystko, na czym mi zależy na tym świecie. Bycie naiwnym i wystarczająco głupim, by zaryzykować, jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, był największy błąd, jaki mogłem popełnić” – kontynuował.

„Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność. Przejdziemy przez to. Przejdziemy przez to razem.”

READ  Latynosi, którzy podbili serce księcia, a dziś noszą korony

W ten poniedziałek zobaczysz to Opublikuj kolejny film Aby podzielić się niektórymi rzeczami, które chciałby powiedzieć w pierwszym filmie. Wśród nich, jak „przepraszała” i jak zdecydowała się upublicznić, ponieważ koleżanka próbowała sprzedać jej historię w tabloidzie.

CNN zwróciło się do przedstawicieli Levine’a o dalsze komentarze.